Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Történt veletek már olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt veletek már olyan, hogy volt egy személy, akihez vonzódtatok, de nem lett belőle semmi?

Figyelt kérdés

Szóval kölcsönös volt a vonzalom, de nem jötettek össze. Miért?

Mondjuk elhalkult köztetek a kommunikációs ,nem beszéltetek többet, pedig megszeretted és hiányzik is. Mit csináltatok ez ellen?

Oké, felkerestétek,de utána lett belőle valami, vagy elmondtátok neki,hogy mit éreztek iránta? Megbántátok?



2018. okt. 24. 23:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
12%
Déjbájdéj, de ez csak natúr szexuális vonzalom, tart amíg le nem rendezem. Komolyabban pedig nem vonzódom ismeretlenekhez.
2018. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem ismeretlenről van szó. 1 éve mar ismerem.
2018. okt. 24. 23:46
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Igen, de Van ami nem tartozik a nagyérdeműre:DD


*Oké, felkerestétek,de utána lett belőle valami, vagy elmondtátok neki,hogy mit éreztek iránta?


Semmi ilyen nem történt:DD Hogy nyugodjon meg az az érzékeny lelkivilágod:DD

2018. okt. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
66%
nem volt ilyen
2018. okt. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Igen, volt. A srác irányából éreztem fizikális közeledést is (hozzáért a lábamhoz elég egyértelműen) és barátságot, de hiába kedveltem, van párom, ezért elkezdtem kerülni és utána ezek abbamaradtak. Kicsit bánom abból a szempontból, hogy fiatalon jöttem össze a párommal és sosem volt így lehetőségem flörtölni, több sráccal ismerkedni, de racionális ember vagyok, nem adok fel ezek miatt egy jó kapcsolatot, később nagyon megbánnám. Azért sajnálom, hogy a sráccal nem maradt meg a barátság, de amúgy sem hiszek nagyon az ilyen nemek közti barátságokban, szóval elengedtem a dolgot, bár minden nap találkozom vele az egyetem miatt.
2018. okt. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm #5-ös az egyetlen értelmes választ, amit kaptam. Ment a zöld pacsi :)
2018. okt. 25. 00:07
 7/14 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos hozzád hasonló cipőben járok. Pontosan tudom mit érzel, hogy szép és jó látszólag minden, majd egy idő után elmúlik, és megszakad a kapcsolat is köztetek. Ne is mond...
2018. okt. 25. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%
Jelen... volt ilyen, nemis olyan rég... a pasi elhitette velem, hogy komoly kapcsolatot akart, aztán gondolt egyet, máshogy kelt fel aznap, és közölte, ha akarom, szex lehet, ha nem, elmehetek a fenébe... az ilyeneknek azt kívánom, hogy maradjanak örök életükre egyedül, de előtte jól verjék át a fejüket. Aztán jussak eszükbe, hogy én normálisan álltam volna hozzájuk... Soha nem csaltam meg senkit, soha nem szórakoztam senkivel, nem hitegettem másokat, mindig őszinte voltam, ez az eredménye. A jó nem kell, a rossz, az két kézzel, mert az izgalmas, ha h.ének néznek! ...
2018. okt. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Volt ilyen. Egy képzésre jártunk tavaly együtt. Elkezdtünk jóban lenni, bár a képzésen kívül nem találkoztunk vagy randiztunk, de ott együtt töltöttük az ebédszüneteket, utána együtt mentünk haza, mindig egymás mellett ültünk stb. Úgy éreztem, hogy fizikailag is szeretne a közelemben lenni. Aztán kiderült, hogy van barátnője, de erre hónapokig még csak nem is utalt, sőt valahogy "kifelejtette" az ehhez kapcsolódó részleteket, amikor magáról beszélt. De ezek a dolgok akkor is megmaradtak, mikor kiderült, hogy van valakije. Aztán a képzés végén abban maradtunk, hogy majd összeülünk egy kávéra beszélgetni (ő mondta), de ez azóta sem történt meg, nem tartjuk a kapcsolatot.
2018. okt. 25. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Rengetegszer.

20-as éveimben elég cserfes és vidám lányka voltam, a férfiak is mondhatni kedveltek.

Ezért sokakkal kialakult kölcsönös vonzalom, vagy szimpátia, de nem vagyok az a fajta lány, aki naponta cserélgeti a partnereit, így ha szingli voltam is épp, nagyon sokáig "vártam" mire belementem egy kapcsolatba.


Tudod olyan ez mint mikor bemész egy cukros boltba, és mondujuk van 10 íz ami a kedvenced, de ott csak egyet választhatsz. Így van ez ezzel is.


Nyilván nem lenne ekkora szám és esélyem se, ha nem tartottak volna ennyire csinosnak, ezért én pontosan tudom hogy szerencsés vagyok.


Jelenleg 7 éves párkapcsolatban élek, így ajánlatokat sem fogadnék, ha valaki ihletet érezne! ;)

2018. okt. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!