Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az interneten (gyakori, társkereső. ) bárki bárkinek hazudhatja magát? Nem árt az óvatosság?

Figyelt kérdés

2018. aug. 5. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Simán ki lehet szűrni pl egy kamu facebook profilt :)
2018. aug. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, de a hazigsaga csak addig tart, amig az internet alarca moge bujik.
2018. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ugy van. Ovatosnak kell lenni. A legjobban a psziches betegektol kell felni. Ok rettentoen akaratosak es bantoak, fenyegetozoek, kovetelozoek.
2018. aug. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Elképzelhetőnek tartom azt is, hogy valaki szivatásból az ismerőse képét küldi el a sajátja helyett.
2018. aug. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Offline nem hazudhatja bárki bárminek magát?


Tudod hányan vesznek egy zakót, egy jónak látszó órát, és nyomják a nagy üzletember dumát?

2018. aug. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%

De a best az én nagy csalódásom: A szerény, visszahúzódó, rendes fiú hirtelen lekicsinyelt, nem tartott elég jónak magához, mert már megdugott...


Ennyit a "rendes" pasikról. Ezt übereljétek.

2018. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Persze, az egész életedet óvatosan kell élned, hisz ha nem figyelsz oda, könnyen elüthetnek az utcán is.

Azonban, jó lenne, ha nem csak a paráid, a félelmeid irányítanának, mert akkor minek élni, minek kimenni az utcára? Nem kell pesszimistán hozzáállni egy teljesen új és ismeretlen helyzethez.

Célszerű önismerettel foglalkozni, pszichológiai könyveket olvasni, és tudni nagyon pontosan, hogy milyen külső és belső tulajdonságokkal rendelkező párt szeretnénk magunknak.

2018. aug. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
36%
Azt nem nehéz űberelni. Donald Trump vagyok.
2018. aug. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
48%
A félelem rengeteg lehetőségtől megfosztja az embereket. Sokan az egész életüket elcseszik, mert elszalasztják a lehetőségeket. Kifogást mindig lehet találni.
2018. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pontosan:nem árt az óvatosság. Én pl. itt a privik nagyrészére nem válaszolok, még akkor sem, ha nem derül ki,hogy ki vagyok.


Viszont nagy értelme itt nincs másnak mutatni magunkat, kivéve annak, aki ismerkedni szeretne. Ha csak véleményt mondunk, tapasztalatot osztunk meg - ami az oldal lényege- akkor magunkat csapjuk be ha mást állítunk mint amit ténylegesen teszünk, cselekszünk, gondolunk.


Társkeresőn nem vagyok fenn, de bizonyára ott még óvatosabb lennék.

De azért hosszú ideig nem mutathatja magát másnak senki mint aki valójában. Külsőt illetően az első találkozásig, vagy ha több fotót küld, amit célszerű kérni, csak össze lehet rakni valamennyire,hogy néz ki.


Én is olvastam már olyan bemutatkozást ami magas értelmi szintre vallott, aztán pikk-pakk kiderült,hogy azt vélhetőelg más fogalmazta meg. De legalább ne a "stílus maga az ember" elvre utalt volna :(


Tehát nem árt óvatosnak és bizalmatlannak lenni.

2018. aug. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!