Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Interneten lehetséges megtalál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten lehetséges megtalálni a társunkat? Van itt olyan személy, aki így ismerkedett meg a szerelmével? Vannak még itt rendes, intelligens emberek? 27/l

Figyelt kérdés

2018. szept. 8. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Lehetséges, de az esély az nem nagy rá.
2018. szept. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

ELVILEG lehetséges. Csak türelem kérdése. Nőként végighámozni a 123456 beérkező levélen, és megtalálni azt az 1-2 értelmest, akik tényleg komolyan társat keresnek. Férfiként pedig ahhoz kell a türelem, hogy megfelelően megfogalmazz és megírj 123456 különböző levelet 123456 különböző lánynak, AHHOZ, hogy TALÁN 1-2 majd válaszoljon is...

32/F

2018. szept. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Lehetséges és vannak. De az ittet tedd át egy társkeresőre, mert a gyakori nem erre való. Bár állítólag itt is szövődött már kapcsolat és nekem is van ilyen tapasztalatom, mégis azt mondom: nem erre való. Szóval ha a neten akarsz keresgélni, irány a társkereső! --->


Persze szelektálni kell és elképzelhető, hogy álmaid hercege sem fog rád írni 2 napon belül. Sőt. Mindezen túl rengetegen csak szexet keresnek.


Mindezt add össze, oszd el kettővel és sok sikert!

2018. szept. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 éve társkeresőztem, akkor megtaláltam, de már akkor is rengeteg elmebeteg volt mindkét nemből. Sok türelem és szerencse kell hozzá. Most társkeresőző barátnőimtől és férfiismerőseimtől szinte csak rossz tapasztalatokat hallok és sok a kamu profil is.

De mindenképpen próbáld meg!

2018. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 peca1000 ***** válasza:
100%

A nőim 80%- át ott szereztem meg.


Ebbe 2 felesèg, és jó pár barátnő is benne van. Az elmúlt 2-3 évben az ösdzes magányos ismerősömet rábeszéltem, hogy keressenek ott társat.


Ebből 2 esküvő és egy élettársi viszony is összejött.


Csak 2 balf.....asz incel ismerösömnek nem jött össze, mert az igényeik egekben, amit tudnak nyújtani az a béka se.....gge alatt volt.

2018. szept. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 peca1000 ***** válasza:
100%

* összes (qrva mobil) :)


De kemény melóval szereztem ám a csajokat, folyamatosan változtattam az adatlapom stílusát, igényeimen.


Mindenkit és minden bemutatkozási szöveget, üzeneteket a gépre lementettem, a nők adatlapjait olvasva, és a képeire reagálva küldtem üzenetet.


Egyiket sem becsapva, bunkó módon kezelve.

2018. szept. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én tinderen ismertem meg a páromat. Akkoriban társkeresőre is regisztrálva voltam. Lassan 3 éve vagyunk együtt, már a közös lakásunkban lakunk. Nem egyszerű, de lehetséges.

Számomra a legnagyobb kihívást az jelentette, hogy néhány levél alapján, vagy pár üzenetváltás után egy lufit képzel az ember a másik fél köré, ami 90%-ban kidurran, ha találkoznak. Már az első találkozásnál érzi az ember, hogy ez nem az, amit keresett, aztán jön a kellemetlen leépítés. Szerintem vagy 15 első randim volt a társkeresős életemben, abból talán 3 emberrel találkoztam másodszorra is és csak a párommal harmadszorra.

Iszonyatosan fárasztó, elkedvtelenítő, leépíti az embert, leszívja az energiákat újra és újra ugyanazt a forgatókönyvet lejátszani. Éppen ezért a vége felé már szinte azonnal kértem, hogy találkozzunk és úgy tűnik ez bejött.

A párommal beszéltünk két sort talán, majd 4 napig semmi, aztán megint írogatni kezdtünk, éppen unatkoztam, ő is. Megbeszéltük hogy este találkozunk és ez így is volt kiváló. A társkereső csak egy esély, hogy különböző kritériumok (számok, tények) alapján kiszűrhesd a számodra nem megfelelő egyéneket, illetve esély, hogy találkozzon két ember, akinek az útjai sosem kereszteződnének amúgy. Ugyanakkor a szikrára nem tudsz rászűrni sajnos.

2018. szept. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Énszerintem pont annyi esélyed van,mint bárhol máshol, de tapasztalatom nem nagyon van ilyen ismerkedések terén, meg úgy egyáltalán.
2018. szept. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az interneten? Á, nem, az csak valami múló divathóbort, mindjárt elmúlik...
2018. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges tele van az internet pozitív példákkal, hogy mennyi mindenkinek sikerült már találnia valakit az ilyen oldalakon. Meg a személyes ismerőseid között is van egy csomó akinek sikerült már. Szóval elég nagyok az esélyeid. Az más kérdés, hogy nekem x db levél után se ír vissza senki, de a csajoknak szokott rövid időn belül sikerülni, szóval hajrá.
2018. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!