Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A gold digger jelenség mennyir...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gold digger jelenség mennyire jellemző a férfiakra?

Figyelt kérdés
Tehát hogy nem túl gazdag férfi egy gazdag nőt akar. Akinek jó kocsija háza van.
2018. okt. 25. 07:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
A tények makacs dolgok: Ambrus Attila magyar. Sok magyar él a környező országokban...
2018. okt. 25. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
0%
Ez inkább a román és az elkényeztetett. ki ha nem én tipusú machokra jellemző.
2018. okt. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%

Sajnos igen, ha egy nőnek saját lakása van, jó helyzetben él, akkor van egy réteg aki akkor is lelkesen érdeklődik utána ha amúgy csúnyácska.

Nekem kb 24 éves korom óta van saját lakásom (örököltem amúgy de ez nem tartozik ide) volt olyan jóképű, helyes ismerősöm akit addig nem érdekeltem, mint nő, de hirtelen hevesen udvarolni kezdett. Szexnél nem akart gumit használni, mert abban nem érez semmit, és elég hamar közölte hogy ő beköltözne. Dobtam kb 2 hét után. Azóta is mindig olyan nőkkel kavart akihez beköltözhetett.

2018. okt. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
Nem jellemző, de akad rá példa
2018. okt. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%

Vidéken (ott élek) van azért szép számmal példa.

Itt az a jellemző felállás, hogy 40-50-es nők, akik túl vannak egy sikertelen házasságon, nem kimondottan vagyonos, de van biztos egzisztenciája (karrier, ház, autó stb) együtt él egy 20-30 közötti, izmos csikóval, aki nem dolgozik semmit. Ott él a nőnél, használja a javait, és bármi kell azt kér a "csajától" és megveszi neki.

2018. okt. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
95%

Az en lakasomba eddig ketten akartak bekoltozni kb. egy honap ismerettseg utan.

Egy ismerosom felesegul vett egy tizenket evvel idosebb, kogazdag not, kozben meg csajozik.

2018. okt. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Nyilván általánosnak nem mondható, de létezik és létezett is. Korábban hozományvadásznak vagy házasságszédelgőnek hívták az ilyen férfiakat.
2018. okt. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Talalkoztam en is ilyennel. Dolgozni nem akar,ugy csinal,hogy nincs iddje meg,hogy ot nem veszik fel sehova. Kosz,nem kerek belole.
2018. okt. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha olyan barátnőm lenne akinek saját lakása van, örülnék neki, hogy jobban tud boldogulni, de hogy én odaköltözzek? Mindenért megdolgozom, és kissé kellemetlenül érezném magam még akkor is ha ő hívna. Idővel lehet elfogadnám, de csak akkor ha ő akarná. Nem szeretném, ha azt érezné, hogy kihasználom.


25/F

2018. okt. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

sajnos én is kifogtam egy ilyet ( szerencsére még időben, engem ugráltatott mindenért, úgyhogy ő kapott ösztöndíjat, és ő hozta fel a lakás dolgot, miközben egyikünknek sem volt semmije) 4 hónap után rúgtam ki az illetőt.


Unokanővérem sajnos nem ilyen szerencsés, emiatt ment tönkre az élete is.

2018. okt. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!