Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sértődnek meg sokan, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sértődnek meg sokan, ha úgy bánok velük, mint ők velem?

Figyelt kérdés

Nem mintha zavarna, mert találok mást, csak ha valakivel ismerkedek akkora arra igyekszek néha időt szánni, nem pedig valami sokadrangú dologként, ha épp nincs más.

Aztán ha egy idő után én is így állok hozzá, akkor jön a hisztizés.


24/f


2018. okt. 27. 14:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt kérdeztem ma magamtól, az exemmel kapcsolatban :D


Ő simán azt mondta a hobbimmal kapcsolatos dolgokra, hogy "már megint azok az autószerelős szarok". Én ezen csak vigyorogtam.

Egyszer kipróbáltam, leszaroztam az ő hobbiját illető dolgokat. Ugye tudod mi lett belőle? :)


Nem minden nő, de általában a királylány kategória elvárja, hogy csak vele foglalkozz, és csak az ő dolgait istenítsd. Ugyanez az áldozat részükről, még piciben is ismeretlen.

Az ilyet dobni kell, nem pedig kiszolgálni papucsként.

Nagy-nagy tisztelet a nagy számú kivételnek.

2018. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán még nem találtad meg az Igazit...?! :)


Szerintem 24 évesen még BŐVEN VAN IDŐD A CSALÁDALAPÍTÁSRA!


Ui: Ne aggódj, nem késtél le még semmiről!

2018. nov. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ez megnyugtat,elèg kevesen viselik el,amikor azt kapják vissza,amit adtak.
2018. nov. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3: Kevesen, vagy kevesen a nők közül? :)
2018. nov. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!