Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sokan miért sértődnek meg, ha...

Sokan miért sértődnek meg, ha levillogják őket a belsőben való "terpeszkedésért"?

Figyelt kérdés

Nem szoktam sietni, főleg nem villogni, de a minap kivételesen ilyen nap volt.

140-150-el haladtam a belső sávban, 2-en előzték a kamionokat, vártam-vártam, elfogytak a kamionok, üres lett a külső, nem mentek le egyik sem, 120-al mentek tovább.

Rávillogtam az előttem lévőre, nem ment arrébb, villogtam, aztán egyszer csak lehúzódott, mentem a következő után, az sem ment le.

Közben akit először levillogtam az visszajött mögém, és elkezdett villogva tolni hátulról (én meg ugye nem tudtam menni a "társa" miatt.)

Aztán az is nagy nehezen lement, így én elhúztam, nem jött utánam az sem aki villogott.

Aztán a hab a tortán az autópálya vége felé egy papa 80-al bejött elém, na arra aztán hiába villogtam, dudálni meg már nem akartam.

Úgy alapvetően a legtöbb ember korrektül lehúzódott, még csak el sem gondolkoztam rajta,hogy villogjak, pedig nem mindenki ment le azonnal, nyilvánvaló,hogy ha éppen előz, akkor érhető, nem tud felrepülni.


Viszont ez a besértődés, visszavillogok...engem egyszer villogtak le eddig, épp egy kamiont előztem, nem tudtam volna hová menni, azt nem tartottam korrektnek, de más lehetőséget nem adok, mert nem tehénkedek a belsőben 120-as tempóval meg főleg nem.

Mindenesetre mint írtam, nem szoktam így vezetni, és nem a boltba siettem, fontos dolgom volt.Bár ha a boltba sietek akkor is jobbra tartás van normális esetben.


2017. nov. 13. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
nyah, napi ügyeletes villogós kérdés...miből is gondolhattam volna, hogy ma elmarad.
2017. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
?
2017. nov. 13. 18:30
 3/16 anonim ***** válasza:
Automatikusan sotetedo tükör nagyon jó mert észre se veszem :))
2017. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Azért, mert nem csak akkor villogtok, mikor az tényleg indokolt lenne, hanem sokszor olyankor is, mikor nem illene. Azt hiszitek, hogy ha 150el mentek, akkor csak tietek a belső sáv, és el sem vehetitek a gázt.

Nekem erős Audim van, tolom is neki rendesen, tipikus sztereotíp mintakép lehetnék. Mégsem villantok soha le senkit. Mégis kibírom. Szokott nekem is fontos dolgom lenni.

2017. nov. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Te voltál a farok.

Minek villogsz arra, aki haladna csak nem tud a tetvészkedőtől?

Amúgy te is 120-szal tetvészkedtél a belső sávban, szóval tök jogosan kaptad a villogást.

2017. nov. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Egyébként meg senkit nem érdekel, hogy a boltba vagy a fontos dolgodra mész, amíg nincs megkülönböztető jelzésed.
2017. nov. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Hát ez az, ha előttem tetvészkedik valaki, én mennék, te meg villogni kezdesz mögöttem, akkor bizonyám elküldelek a pįcsába. És ezt reflektorral fogom a tudtodra adni, tulok.
2017. nov. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Ezt az álszent bandát :D

Állandóan siránkozik mindenki,hogy a belső így szent úgy szent...aztán mikor valaki elfoglalja magának, és a kérdezőnek nem tetszik akkor rögtön a kérdező a g*ci, farok, meg minek siet?

Mehettem volna 250-el is, senkinek semmi köze,hogy hová megyek, miért sietek.

Ha én 200-al megyek, akkor az alsóbbrendű útról elém fordulhat bárki, és teljesen joggal mondja azt,hogy nem tudott rám felkészülni?

Ha autópályán 120-al mennek a belsőben, akkor én is mehetek mögötte 120-al "mer' ő nem megy?"

Hagyjuk már, jobbra tartási kötelezettség van, aki 150-el akar menni az menjen, felnőtt emberek vezetnek autókat, mindenki eltudja dönteni neki mi a jó.


Viszont a pályán azért van 130-as tempó, meg jobbra tartási kötelezettség,hogy legalább ennyivel haladjanak az autók, ha mégsem arra ott a külső sáv.

De akkor majd amikor nagyon ráérek akkor elterülök a belsőben 80-al, és visszavillogok ha tolnak, aztán kiírom a kérdést, és együtt szidhatjuk az engem tologató,villogó autókat, mert akkor legalább nekem lesz igazam.(persze tudom, akkor is én lennék a g**i, csak lehessen valakit szidni)

2017. nov. 14. 04:58
 9/16 anonim ***** válasza:

"Állandóan siránkozik mindenki,hogy a belső így szent úgy szent."


Mármint ti siránkoztok, így akartad mondani.

A jobbratartási kötelezettséget az emberek 99%-a betartja, a maradék 1% ah hibázik, azt ki lehet bírni. A 130-as tempó pedig MAXIMUM tempó, senki nem kötelez arra, hogy muszáj annyival menni mindenképp.

2017. nov. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, külső sáv burkolata milyen minőségű?

Ha nagyon rossz, én sem szívesen mennék rá.

2017. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!