Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy tűnik érdekled, ajánl egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy tűnik érdekled, ajánl egy filmet vagy könyvet és aztán eltűnik. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Teljesen össze vagyok zavarodva... Többször is megtörtént velem, hogy szépen elbeszélgetünk stb., aztán ajánl egy filmet vagy egy könyvet, én meg erre mondom, hogy rendben, majd utánanézek és ezután nem igazán ír már magától...


Nem tudom eldönteni, hogy most ilyen srácok túl félénkek-e, és tényleg azt várják, hogy nézzek utána annak, amit ajánlottak, vagy esetleg ezzel a szöveggel akarnak lekoptatni...

És ha utánanézek a filmnek vagy könyvnek sem igazán hinném, hogy folytatódna tovább a beszélgetés...

Inkább hagyjam őket? Ti hogy érzitek, mi lenne a helyes...


Csak nem értem azt, hogy akkor miért írt rám... Vagy miért kérdezget az életemről kapcsolatos dolgokról?

Hogy aztán ajánljon egy filmet és eltűnjön? Ugye, ez nem logikus...


Mit kellene tennem?



2018. okt. 27. 23:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyd az ilyen gyökereket.
2018. okt. 27. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Engem ha érdekel az adott illető és ajánl valamit, azt megnézem/elolvasom és aztán elmondom neki a véleményem. Ez is egy jó beszélgetős téma főleg ha szeret ilyesmiről beszélni. Na már most adott egy lány, ajanlotta a 2 kedvenc filmjét, az egyiket meg is néztem, kifejtettem neki a véleményem, a meglátásaimat, észrevételeimet stb szóval eléggé belemerültem a dologba.. erre azt írta hogy fuu majd válaszol rá. Azóta se írt xD
2018. okt. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy te mennyit tettél hozzá a beszélgetésekhez, mennyire mutattad ki az érdeklődésedet, te írtál-e magadtól a másiknak, vagy megvártad, hogy mindig ő írjon stb. Lehet, hogy a srácok próbálnak puhatolózni, hogy mennyire passzol az ízlésetek, vagy esetleg kétségbeesetten próbálják tovább gördíteni a beszélgetést, nem tudom. Ha legközelebb előfordul az ilyesmi, akkor szerintem kérdezz rá az illetőnél, hogy miért tűnt el, hátha ad erre valamilyen épkézláb magyarázatot. Előfordulhat, hogy azért lépnek le, mert mondjuk te nem voltál eléggé aktív, és bejött a képbe más lány is, aki rámenősebb volt, vagy nem tudom, próbáld meg megkérdezni azoktól, akik leléptek, hogy mi indokolta ezt a tettüket.
2018. okt. 27. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is mindig így járok :)


Kivéve mikor az történik, hogy már nekem is feltűnik hogy ő nem akar velem beszélgetni.


Hát ez van.


Igaz a "másik oldalról" látom, szóval felcserélt nemekkel.

2018. okt. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha valaki ír az nem jelenti azt, hogy tuti akar valamit. Lehet csak kicsit volt kedve beszélgetni valamiről ami pont érdekelte.


Ha meg írsz neki és ő nem, akkor lehet megunta.

2018. okt. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Általában a fiúk szoktak írni nekem... Aztán én is néha nekik, ha látom, hogy érdeklem őket. :)

És nem hiszem, hogy szeretik a rámenős nőket, én nem is akarok az lenni, én csak beszélgetek.


Szerintem nem mindig azt próbálják kipuhatolni mennyire illünk össze... Pl. beszéltünk egy témáról, és az egyiknek eszébe jutott valami a témával kapcsolatban, és ajánlott egy könyvet, hogy nézzek utána, aztán eltűnt... XD

Nekem úgy tűnik, így próbának meg kedvesen lerázni... :(

De akkor alapból minek írtak...


A másikkal meg egy ismerősünk által ismerkedtünk meg, ő bejelölt, de én írtam rá. :) Mivel a viselkedéséből úgy tűnt, hogy érdeklem, csak nem volt akkor sok időnk kettesben beszélgetni.

Hát nem tudom, miért is jelölt is be igazából...

Beszélgettünk, ő is kérdezgetett, aztán meg csak kérdezte, hogy milyen filmeket szeretek nézni és ő is ajánlott valamit... Aztán ennyi... :((( Én meg mondtam, hogy jó, majd megnézem...


Mit jelent ez amikor csak így bejelölnek, aztán ennyi?


Mondjuk alapból kevés lány lesz aki most ugrik és mindjárt meg is nézi ezeket, meg nem hiszem, hogy ez továbbvinné a beszélgetést... Én ha szeretnék tudnék valamit mondani biztosan, csak én úgy érzem, hogy nem kellene igazából...

Azt meg teljes mértékben túlzásnak érzem, hogy bővebben is kifejtsem a véleményem, szerintem ezzel teljesen elijeszteném őket... XD Ahhah...

2018. okt. 28. 01:04
 7/8 anonim ***** válasza:

#7


Hááááát, nálam az van, hogy addig beszélgetünk amíg nem mondok olyat ami neki(k) "nem tetszik". Akkor rögtön vége.


És tökéletes egyezés/megfelelés sosem lesz. Egyedül leszek örökké. De már beletörődtem.

2018. okt. 28. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6: Hát akkor nem tudom, csak ismételni tudom magam, hogy a legközelebbi ilyen esetnél kérdezd meg, hogy miért tűnt el az illető. Innen mi sem fogjuk tudni megmondani az okokat, csak találgathatunk.
2018. okt. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!