Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Rendben van az, hogy mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rendben van az, hogy mivel nincs barátnőm, nem tudok egy lányra se úgy tekinteni mint barát, ezért nincs is lány barátom?

Figyelt kérdés

Aki nem szimpatikus lány, annak értelemszerűen nem keresem a társaságát, akik viszont azok, mindig úgy lebegtek a szemem előtt mint akikkel összejöttem volna, persze ez sosem történt meg.

Jelenleg van egy lány, aki bár sokszáz km-re lakik tőlem, megkedveltük egymást. Ha találkozok még vele, meg kell mondanom neki ezt, én nem tudok rá barátként tekinteni ha nem fog történni semmi, nagyon fog fájni újra, de nincs értelme tovább kínoznom magam.


2018. okt. 30. 12:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Nőként ezt én is tapasztaltam
2018. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Számomra teljesen abszurd ez a "nem tudok ellenkező neműre csak barátként tekinteni" hozzáállás, de az teljesen érthető, hogy nem akarsz olyanokkal barátkozni, akiktől többet akarnál. Az úgy már egyébként sem barátság.
2018. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Saját magaddal cs*szel ki, de te tudod. Legalább odáig eljutottál, hogy egyáltalán bevallod. Sokan még erre sem hajlandóak.
2018. okt. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#3 Ez nem olyan hogy mostantól azt mondom hogy nem így gondolom. Nem tudom irányítani az érzéseimet és ez a legrosszabb dolog az életemben.
2018. okt. 30. 13:19
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

"Ez nem olyan hogy mostantól azt mondom hogy nem így gondolom."


Főleg, hogy nem tanultad meg, hogyan kell. Viszont ez egy elsajátítható képesség. Tudod, a kifinomultabb embereket valójában EZ az, ami megkülönbözteti a kevésbé kifinomultaktól (és nem a színlelés). Hogy ugyan nem 100%-ig, de jelentős mértékben képesek az érzéseiken változtatni. Persze ehhez még akkor is erőfeszítés kell, ha már sok-sok éve gyakorlod a dolgot.

De ugye még véletlenül sem mondtam neked újat ezzel?

2018. okt. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Lehet hogy nem tudod a helyembe képzelni magadat, de 24 évesen úgy hogy nem volt még barátnőm, ez van és ezen változtatni sincs értelme. Ha lenne valakim, valószínűleg nem így állnék hozzá, de ebben az esetben sem tudnék elmenni egy mélyebb baráti szintre egy másik lánnyal, nem ilyen vagyok.
2018. okt. 30. 14:13
 7/15 anonim ***** válasza:
#6: Na, ez a klasszikus példája annak, amikor valaki nem lát ki a saját fejéből. Önreflexióról hallottál már?
2018. okt. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
#7 Örülök hogy az emberek többségének ez ilyen jól megy, csak kár hogy nem ez a tapasztalatom.
2018. okt. 30. 14:35
 9/15 anonim ***** válasza:

"az emberek többségének ez ilyen jól megy"


Én ilyet nem írtam. Úgy látszik, a hormonjaid már a szövegértési képességeidet is torzítják.

Azt írtam, hogy a valóban kifinomult embereket ez különbözteti meg az alacsony szinten lévőktől. Javaslom, nézz utána az "érzelemvezérelt" szó jelentésének. Én ezt a kifejezést pozitív összefüggésben még nem hallottam / olvastam, és tudod, ennek OKA van.

2018. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem azzal van a gond ha az embereket az érzelmeik vezérlik, hanem ha az ösztöneik.
2018. okt. 30. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!