Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Barátzónában vagyok vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátzónában vagyok vagy van értelme próbálkoznom?

Figyelt kérdés

Ismerek egy lányt, igaz csak pár hónapja. Néha találkozunk. Elmegyünk inni vagy kajálni. Sokáig azt hittem, hogy nincs pasija, mert mikor rákérdeztem mindig hárított. Aztán egyszer azt mondta, hogy ha akarja van, ha akarja nincs, mert csak szexpartnerei vannak, de abból több is egyszerre. Velük szervez programokat, van akivel romantikáznak, de nem szerelmes állítólag. Amióta ezt tudom, azóta sokat beszél erről, szerintem nagyon élvezi, hogy kötöttségek nélkül él. Az exe mellett állítólag bezárva érezte magát. Nekem is tetszik a lány, de nem tudom, hogy most én csak a barátja vagyok vagy hogy van-e esélyem többre is. Szerintetek?

27F és 21l



2018. szept. 12. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Szexre lehet hogy van esélyed vagy nyitott kapcsolatra, csak semmi kötöttség.
2018. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy unalmasabb napján, talán veled is lefekszik.
2018. szept. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
13%
Hajts rá, dugd meg! De keményen! Másnap lábra se bírjon állni.
2018. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
dugd meg, másra nem jó
2018. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez már nem is barátzóna. Te konkrétan egy barátnője vagy! :D
2018. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is keféld meg alaposan, de védekezz, mert aki ilyen könnyen kapható, attól könbyen összeszedhetsz valami nem kívánt nemi bajt. :) Még egy jó tanács, ne táplálj érzelmeket irányába, mert azt nem érdemelné meg. :) F
2018. szept. 12. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A friendzónának pont az a lényege, Kérdező, hogy akit oda száműz a lány, attól SEMMIT nem akar a szimpátián kívül.

Tehát az esélyeid a semminél is kevesebbek.

2018. szept. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ezeket elmesélte neked, gondolom van esélyed. Szexre biztos, a többi úgy is alakul majd.
2018. szept. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!