Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha előre elkönyvelem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha előre elkönyvelem, hogy nincs esélyem senkinél akkor tényleg nincs?

Figyelt kérdés
Ha azt gondolom magamról, hogy csúnya vagyok, nem fogok kelleni egy lánynak sem, és meg sem próbálok kezdeményezni akkor ez a lehető legrosszabb amit tehetek vagy van benne valami ha már eleve felvetődik bennem ez a kérdés?

2018. okt. 31. 09:41
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
21%

Ha jól neznel ki már a buszon is megmarokolasznának idegen nők (mint pl engem tegnap)!


Ha azt gondolod magadról ronda vagy akkor jó esélyel nem is tévedsz!

2018. okt. 31. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%

Vonzás törvénye. Akkor tényleg nincs, mert ilyen sík h..lye negatív ember vagy, hogy ilyen b..romságokkal terheled fölöslegesen az agyadat.


Mi lenne, ha eljárnál pl. sportolni, foglalkoznál önismerettel, önszeretettel a rinyálás helyett, pozitív és boldog lenne a kisugárzásod és akkor máris lenne valaki, aki szóba állna veled. Egy búvalb..szott negatív embert mindenki kerül.

2018. okt. 31. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

#1, minden oké?


Kérdező, azt nagyon jól belátod, hogy sok minden fejben dől el. A kisugárzás is ilyen. Az "úgyse menne" valamilyen szinten önsajnálat, és azzal nem leszel vonzó.

Amit tehetsz, hogy fejben rendet teszel. Akár szakemberrel, akár önerőből - amíg magadat sem szereted és magadat sem fogadod el, hogy tegye azt más?

De nem szabad elvenned a saját kedved a kezdeményezéstől. Annyi lehetőség van hogy kihozd a maximumot, és nem csak a külsődre értem. A mentális egészség fontos.

2018. okt. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:

A sport nem áll messze tőlem, de nem fogom magamat szeretni a semmiért, ebben pedig semmilyen könyv nem tud megváltoztatni.

Utolsó, ezt nem értem. Most mondok egy sarkított példát. Attól, hogy Nicole Scherzinger nem szeretné saját magát, nem fogadná el, attól még én ugyancsak el tudnám őt...

Vagyis gondolhat magáról akárki akármit, egyes embereknek úgyis más lesz a véleménye. Ez pedig nem hinném, hogy annyira látható, legalábbis nekem még nem mondták.

Ami látható az az például, hogy gyakran járok tetőtől talpig fekete ruhákban. Ebből viszont igen, szoktak néhányan következtetéseket levonni (nem velem kapcsolatban).

2018. okt. 31. 09:56
 5/37 anonim ***** válasza:
92%

"de nem fogom magamat szeretni a semmiért, ebben pedig semmilyen könyv nem tud megváltoztatni."

Akkor ki lehet azt jelenti 100%-ban, hogy egy csődtömeg vagy, semmit se tettél le az asztalra, semmire se vagy büszke, amit elértél, ugye?


"attól, hogy Nicole Scherzinger nem szeretné saját magát, nem fogadná el, attól még én ugyancsak el tudnám őt..."

Mert a f..akdtól nem látsz messzebb. Egy önutálat simán látszik az ember külsején. Akinek még kevés az önbizalma az állandóan meg fogja a párjától kérdezni, hogy tényleg szépnek tartasz, tényleg szeretsz, vagy csak azért vagy velem, mert nem volt jobb?


Mivel nem ismered a testbeszédeket, de még önismerethez se értesz, ezért, ha előtted csinálna egy csaj valamit, f..ngod se lenne, hogy az mit jelent, mert a testbeszédeket nem ismered.

2018. okt. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

Hogy ki lehet-e jelenteni azt én nem döntöm el mert mindenki mást és mást ér el az életben. Olyasmiket értem el eddig csak, amiket mindenki más. Olyanokat amiket megkövetel az élet manapság. Ilyenek az érettségi, jogosítvány, főiskolára mentem, hobbiszinten sportban sem voltam rossz. De ezekre nem vagyok büszke.

Egyszer én is elüldöztem már így valakit az állandó féltékenykedéssel, megerősítésre váró kérdésekkel.

2018. okt. 31. 10:15
 7/37 A kérdező kommentje:
Ő volt az első nő úgymond az életemben, azóta senki. Ennek két éve.
2018. okt. 31. 10:16
 8/37 anonim ***** válasza:
91%

"Ha jól neznel ki már a buszon is megmarokolasznának idegen nők (mint pl engem tegnap)!"


Na, mi történt? Megrángatott egy agressziv néni, mert nem adtad át neki a helyet? :D

2018. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
89%

Akkor talán ideje lenne az agyadban rendet tenni, plusz elmenni pszichológushoz!

Az azért eléggé gáz, ha nem vagy arra büszke, amit eddig elértél. Akkor mire lennél büszke? Arra, hogy feltaláltál valamit?

Arra légy büszke, amit elértél. Pl. nem mindenki szerzi meg a jogosítványt, nem mindenki megy egyetemre (főleg, ha most már bevezeti, hogy az összes főiskola fizetős lesz, na, akinek meg nem lesz pénze nem is fog tudni fősulira járni).

2018. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
86%

Ha leteszed ezt a problémát (mondhatnám azt is, hogy ha elengeded, de ez már olyan elcsépelt kifejezés, hogy leirni is irritáló), akkor van esélyed bármire is.

Nem lesz benned sem görcs, sem elkeseredettség. Leszarod az egészet magyarul, de ha mégis jön lehetőség, nyitott maradsz.

2018. okt. 31. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!