Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sosem kezdeményeztem senkinél....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem kezdeményeztem senkinél. Hogyan deríthetném ki, hogy valaha valaki is akart tőlem valamit, vagy csak egy picit is tetszettem neki?

Figyelt kérdés

Sosem volt fontos számomra a társasági élet, és a párkapcsolatban élés. Nagyon jó éreztem magam egyedül, és éltem az életem ahogy szerettem volna. Boldog voltam.

De belegondoltam az itt olvasott kérdésekbe, szemezgetés, sóvárgás stb...

Biztos volt ilyen aki után. Hogyan deríthetném ki?



2015. szept. 23. 10:49
 1/6 A kérdező kommentje:
*utánam
2015. szept. 23. 10:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát így utólag már szerintem sehogy. Esetleg próbálj meg visszaemlékezni volt e olyan esemény ami erre enged következtetni, de megbizonyosodni nem hiszem, hogy meg fogsz.
2015. szept. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sehogy

Sokszor az ember észre sem veszi ezeket a jeleket. Nekem épp most mondta az egyik kollégám, hogy egy másik kolléga folyatja rám a nyálát. Hát, marhára nem vettem észre...

Főként, hogy amúgy férjem is van, sziklaszilárd kapcsolatban élek, ilyenkor az ember szerintem nem veszi ezeket a jeleket, mert nem nyitott rá.

2015. szept. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?Mert ahogy leírod elég öreg lehetsz és ezek szerint semmilyen kapcsolatod nem volt.

Fiu vagy lány vagy?

2015. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

22 éves vagyok, és férfi.

Volt kapcsolatom de egyiket sem én kezdeményeztem.

2015. szept. 23. 12:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha már kezdeményeztek nálad, akkor tuti volt több is, akinek kellettél volna. Én bármennyire is erőltetem meg magam, nem találok olyan szitut, amiben valaha is tetszettem volna egy lánynak is. Ja igen alacsony vagyok és ocsmány, ezért nyilván csak undorodni tudnak tőlem a nők.
2015. szept. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!