Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Annyira tartok a bunkó lányokt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira tartok a bunkó lányoktól hogy képtelen vagyok leszólítani szép lányt az utcán. Más is van ezzel így? 23/F

Figyelt kérdés

Helyesnek tartanak, tanult vagyok, eddig csak szép barátnőim voltak, igényes vagyok, szép autóm van szóval semmiben nem vagyok kevesebb mint a többi fiú, csak annyi hogy alacsonyabb vagyok.


Tudom hogy addig míg meg sem próbálom nem lesz semmi. Régen próbáltam párszor de azóta férfiasodtam is mondjuk.



2018. nov. 1. 16:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Olyannyira bennem van ez a dolog hogy még az átlagos vagy átlagon aluli lányokhoz sem szívesen mennék oda nehogy bunkózzanak.
2018. nov. 1. 16:49
 2/12 A kérdező kommentje:
Persze jogos hogy ha normálisan megyek oda és bunkó akkor az az ő baja, nem én tehetek róla és mehetek a következőre. Megpróbálom összeszedni magam.
2018. nov. 1. 16:50
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Utcàn való leszólítgatàs nem a legjobb ötlet.
2018. nov. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Nőként írom, hogy én kinézettől és anyagi helyzettől, mindentől függetlenül nem örülnék neki, ha vadidegenek leszólítgatnának az utcán.

Valamiért ez nekem nem jön be, meg távolságtartó is vagyok idegenekkel szemben. Nem lehet tudni, hogy ki és milyen szándékkal környékez meg.Úgy gondolom, ezzel a nők többsége így van.

Szóval én azt mondom NE az utcán szólítgass le idegen csajokat mert 90% bukó lesz a dolog, az meg még rosszabbat tenne az önbizalmadnak. Amúgy hány cm vagy?

2018. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
A legtöbb ember agydugaszos fülessel járkál, rohan valahová, telefont nyomkod, stb. Utcán nem célszerű ismerkedni, mert tolakodásnak is vehetik.
2018. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Régen volt olyan hogy elbeszélgettem egy lánnyal akit így leszólítottam majd együtt sétáltattuk a kutyáinkat de neki volt párja. Szóval látom hogy lenne értelme, felül kell kerekednem a félelmeimen. A másik hogy az van bennem hogy ezzel szinte tálcán kínálgatom az ,, utca emberének " magamat, de az önbizalmam pont nem süllyed tovább ettől hanem nő hogy képes voltam odamenni, főleg ha jól sül el.
2018. nov. 1. 17:26
 7/12 A kérdező kommentje:
170 centi vagyok, lehetne rosszabb is. Barátkozás szempontjából meg mindegy.
2018. nov. 1. 17:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, őszintén mondom, tiszteletreméltó a bátorságod, és az az apró siker is, amit az előbb említettél, mutatja, hogy - amennyiben van hozzá erőd - érdemes folytatnod a próbálkozást.
2018. nov. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 he84 ***** válasza:
Ne add fel. A 170 cm messze nem alacsony, hanem átlagos. A 150 cm és alatta az alacsony mindkét nemnél. A 180 cm és felette a magas. Nem értem, hogy egyes férfiak és nők miért hiszik azt, hogy a 170-175 cm az alacsony, főleg a férfiaknál. Butaság. És ha valakinek szimpi leszel, nem a magasságod és nem egyebek fogják érdekelni, hanem te magad.
2018. nov. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 he84 ***** válasza:
Ám az is igaz, hogy mi nők (én se) nem szeretjük a random hirtelen leszóltásokat az utcán. Illetve a legtöbb nő nem. Inkább klubbokban, egyéb helyeken próbálkozz, ha már élőben akarod csakis, de ne főleg az utcán.
2018. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!