Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak a szép vékony nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szép vékony nőket szokták leszólítani az utcán?

Figyelt kérdés
Egyre több helyen hallani, hogy a pasiknak mennyire bejönnek a duci lányok, de engem még soha senki nem szólított le az utcán, hogy ismerkedni szeretne. Szeretném ezt most kideríteni, hogy más oka van, vagy más duci lányokat se szólítgatnak meg ismerkedési céllal? Lehetőleg duci lányok, vagy duci lányokat kedvelő pasik írjanak hozzá a témához. :-)
2016. júl. 22. 06:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Itt gyakorin csomó ember van oda a kellemesen duci lányokért, tele leszel ilyen válaszokkal/levelekkel. Ettől függetlenül az utca embere a vékony nőket preferálja, őket nézik meg. Még sosem láttam, hogy nem a crop toppos, skinny jeanses vékony lányt szólították le, hanem a mellette álló telt lányt.
2016. júl. 22. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
7%
Kövér nőket kedvelő pasik nem léteznek. Legfeljebb ők jutnak.
2016. júl. 22. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem szólítanak le az utcán. Divatjamúlt. De majd én újra bevezetem :)))
2016. júl. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha azokból a sztereotipiákból indulok ki, melyeket mindig hangoztatnak, (van rajta mit fogni, nagy kufferbe jó pakolni, csak szar vele utazni) akkor az az egyéni véleményem, hogy a kövér nők nem elég esztétikusak ahhoz, hogy a férfiak arccal, nyilvánosan is kinyilvánítsák tetszésüket, hogy felvállalják a dolgot. A duci lányok előnyei elsősorban az ágyban, illetve mivel állítólag jobb kedélyűek mint vékony társaik, tartós együttéléskor mutatkoznak meg. Másodsorbeli válaszomat olvashattad.
2016. júl. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem. Minden nőt le szoktak szólítani néha az utcán, legfeljebb változó gyakorisággal. Téged is, csak nem veszel róla tudomást, mert akik leszólítanak, azok nem néznek ki elég jól számodra.
2016. júl. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Én is duci vagyok és soha az életben nem szólítottak le nemhogy utcán, de sehol máshol. Egyszer azt hittem egy srácról aki odajött az utcán, hogy le akar szólítani, de kiderült, hogy csak pénzt akart kölcsön kérni, hogy majd megadja :'D
2016. júl. 22. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%
Mi volt hogy egyszer setaltunk egy baratnommel az utcan, es mig en 175/54 kg vagyok, modellkedtem, altalaban mindig el vannak ajulva, hogy "de csini vagy!", o meg duci, pattanasos, fogszabalyzos is, dr abban a szituban megis ele perdult egy pasi es ot szolitotta le, nem engem. Gondolom ritka az ilyen preferenciaju pasi de megis van rememy duci csajok :D.
2016. júl. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Merre jártok? Hol lehet leszólítani titeket?:)
2016. júl. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Van, aki kedveli a ducikat, de attól még, hogy valaki duci, lehet szép is, meg bányarém is...
2016. júl. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Fke ***** válasza:

Itt a duci tényleg pár kiló pluszt jelent vagy bálnavadászfelszerelést igénylő lényekről beszélünk?


Mert az bejön, ha egy lányon van mit fogni, de az nem azt jelenti, hogy a dagadt csajokat szeretem.

2016. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!