Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéken falu helyen valóban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken falu helyen valóban könnyebb ismerkedni nőkkel?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 14:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%
Igen.
2018. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Pesti vagyok és úgy érzem itt a legnehezebb
2018. nov. 3. 15:01
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
nem tudok nyilatkozni. MAx a postással és az idősebb emberekkel beszélgettem eddig. Már 5 éve vidéken élek. Nem könnyebb szerintem.
2018. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem, mivel vidéken "falu helyen" nem igazán van semmi hely, vagy alkalom ahova el lehetne menni vagy ahova be lehetne ülni. Nálunk például 2 kocsma van ahova be lehet ülni és ezekből pont 0 az olyan hely ahova még együl se mennék be, mert tele van nem idén barnult kétes alakokkal és alkoholistákkal.. Csodálatos ismerkedési helyszín lenne.
2018. nov. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%

#4

Én is falun élek, ha szórakozásra vàgyunk, beülünk a kocsiba, és elmegyünk pl Egerbe.

Igaz, nem bulizni, inkàbb vacsorázni jàrunk élettàrsammal.

Itt sincs a fiataloknak semmi, de közel vagyunk két vàroshoz is.

Mellesleg megismerni valakit nem csak szórakozóhelyen lehet, mi pl az oviban ismerkedtünk meg.

De megismerhetsz valakit akàr egy bevásárlàs alkalmàval.

2018. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Én is ezt akartam írni, (első vagyok), amit az utolsó írt. Fővárosból költöztem vidékre. A fővárosban tiniként szórakozóhelyen leszólítottak, de utcán, vagy oktatási intézmnyben SOHA. Sem sehol máshol. Mióta vidékre költöztem, kb mindenhol leszólítanak, gyakran akarnak velem ismerkedni, és itt én is nyitottabb vagyok az emberekre. Iszonyú hülyén jönne ki, ha itt úgy elhajtanám a lakosokat, akik kedvesen beszélnek hozzám, ahogy Pesten a hajléktalanokat az aluljáróban. Itt, ha bunkó vagyok, elmegy a hírem (képzelem én) és utána már a Mari néni is csúnyán néz rám. Sokkal toleránsabb vagyok, és végig hallgatom az illetőt, mit szeretne. Ha valaki ismerkedni próbál, viccet csinálok a dologból, soha nem vagyok rideg, mint amilyenek az emberek (és én is) a fővárosban. Itt mitha jobban lenne idő is az utcán, boltban, megállóban, óvodában, bárhol beszélgetni. Hozzám ez közelebb áll. Szórakozóhelyre itt nem járok, a szomszéd városban van egy jó kis Club, kultúrális programokkal, igényes zenével. (Nálam ez pl. jazz, borestek, filmklubok, író-ólvasó találkozók)

Fiatalabb koromban a fővárosban, ahol leszólítottak, az tágabb értelemben vett rock zenei koncert volt, esetleg előtte egy kis alapozó kocsmázás. Discoról nem tudok nyilatkozni.

2018. nov. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
viccet csinálok a dologból: nem bunkó vagyok, és kinevetem. Ilyet soha sem tennék. Csak úgy ütöm el a szándékát, hogy ne érezze magát kellemetlenül.
2018. nov. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Amíg a fővárosban éltem nem találtam normális nőt, vidékre költöztem, ami kicsi település, itt annyi helyes nő van! :-)
2018. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kezdjük azzal, hogy Pesten van százezer nő, aki korban hozzád illik, egy faluban meg mondjuk 10 db. Kizártnak tartom, hogy jobb esélyek lennének falun. Szóba elegyedni azért persze nyilván egyszerűbb valakivel.
2018. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"...faluban meg mondjuk 10 darab"

Ezen jót nevettem.

Egy 3000 fős községben élek, és valami csoda folytàn làtok 20 éves lányokat, de akad bőven korosztályombeli is, azaz 30-as.

Legalàbbis amikor viszem a lànyom suliba, pont nem 60 éves anyukàkat làtok, de akik vàrjàk a buszt mert mennek középiskolàba, ott sem a jàrókeretes néniket làtom.

2018. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!