Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék magamnak olyan párt, aki nem akar szexelni?

Figyelt kérdés

Semmi szexualitásra nincs szükségem, viszont szeretetre, bújásra annál inkább.

Szeretnék családi életet élni... azt is elfogadnám, ha lenne neki alkalmi partnere, persze könnyen lehet, hogy több kialakul...

Lehet, hogy örökre egyedül maradok?


22L


2018. nov. 3. 16:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
21%
Nekem tökéletes lennél, mert haldoklom lelkileg nem tudnék szexelni.
2018. nov. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Mi a baj?

Viszont ez valószínű nálad megváltozhat.

2018. nov. 3. 16:47
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálad is megváltozhat, ezt már az előző kérdésednél mondtam...
2018. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy asszexuális vagy? a nők is szeretik a szexet, főleg, ha szerelmesek
2018. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Aszexuális emberek vannak, szóval egyedül nem maradsz, hacsak nem szeretnél. A "családi életet" nem tudom, hogy gondoltad kivitelezni. Kizárólag gyermeknemzés céljával kezdenétek el szexelni, míg teherbe nem esel? Vagy mesterséges megtermékenyítés?
2018. nov. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
11%
Csajszi, hogy akarsz családi életet élni, ha nem szexelsz? Remélem tisztában vagy vele, hogy a babát nem a gólya hozza. Egyébként szerintem veled valami nagyon nem oké, és ezt minden rosszindulat nélkül mondom!
2018. nov. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Aszexuális vagyok, igen.

Sosem élveztem a szexet, fel sem izgulok, nem is gondolok rá.


Igazatok van, nem családi élet a megfelelő fogalom rá, gyermek nélkül gondoltam, én nem szülnék. Viszont, ha a páromnak valami okból kifolyólag lenne nem okozna gondot.

2018. nov. 3. 17:39
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy van olyan mozgássérült vagy más miatt impotens aki szívesen lenne a párod.
2018. nov. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nem fog megváltozni.. #1 voltam.

Kevés dolog maradt meg bennem azt még oda tudom valakinek adni, de olyan erős testi dolgokra mint a szex képtelen vagyok.

2018. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
#1. Írj üzit, ha szeretnél
2018. nov. 3. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!