Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Megrémítettem egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megrémítettem egy lányt interneten, szinte mindenben egyezik a stílusunk, ugyanolyan mobilunk van, az emelet az ajtószám stimmel, ugyanazon a napon születtünk satöbi. Letiltott, mit érdemes tennem? 25f

Figyelt kérdés

sikerült elszerencsétlenkednem egy internetes ismerkedést.. ez a lány szerintem azt hiszi, h személyesen ismerem őt és beleadtam a parát azzal, h mindenről tökéletesen egyezik a véleményünk és rengeteg olyan magánélet béli információt osztottunk meg egymásról, amik szintén egyeznek.. pl lakhelyünkön az emelet és ajtószám stimmel (én a 13. kerben, ő a 7. kerben lakik), ugyanaz a tanár volt az osztályfőnökünk (ő mármint a lány 5 évvel fiatalabb nálam), a mobilunk is ugyanaz, gyártó és típus, ugyanazt az autómárkát szeretjük.. egy idő után a lány már nem írt annyit.. egyre kevesebbet írt, majd elment a hétvégén a barátnőivel inni és kicsit berúgva beszéltünk telón, fel volt kicsit háborodva, h őszerinte én kinyomoztam róla mindent és most ezekkel akarok bevágódni nála.. hebegtem habogtam, h ez nincs így.. én magam is ledöbbentem, h ezt gondolja rólam.. azt mondta, h untig elég volt a beteges hajlamom miatt, többet nem akar beszélni velem.. kinyomta majd letiltotta a számomat, letiltott viberen, fb-on, instán is követtem..


teljesen össze vagyok törve.. egy számomra mindenben tökéletes lány, akivel úgy éreztem, h azonos frekvenciára kerültünk, letilt és megszakít velem minden kapcsolatot.. nem akarok élni.. meg akarok halni..


2018. nov. 4. 19:32
 1/10 A kérdező kommentje:
2 hónapon keresztül megállás nélkül reggeltől estig mindig beszéltünk.. olyan is volt, h egymást ébresztettük reggel munkába menet előtt.. nem értem.. de nem is akarom.. nem akarok élni..
2018. nov. 4. 19:34
 2/10 anonim ***** válasza:
48%
Bepasizott.
2018. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
20%

Talált egy magabiztos alfa srácot , így téged az eddigi barátzónából is lejjebb .. egyenesen a tíltásba tett.


Ha ez a lány csinos volt akkor legközelebb próbálkozz egy tehén csajnál , lehet az a te kategóriád és nem ér csalódás!

2018. nov. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 dagadtférfi35 ***** válasza:
17%
Ezt jól elszúrtad testvér. Soha többet nem lesz ilyen tökéletes lehetőséged,ezt a nőt neked szànta a sors.
2018. nov. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%

Paranoias.

Mi egy napon unnepeljuk a neve napjat es a szulinapomat.

Utca es szam nevet nezve azonos volt a cimunk.

Egykoruak vagyunk, ugyanaz a monogramunk, pedig nem Kovacs Janika meg Kiss Julika vagyunk.

Belso dolgokat tekintve tokeletesen egyezunk....stb

2018. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 dagadtférfi35 ***** válasza:
24%
5# Ne kamuzzàl, neked nincs is pàrod.Beteg ember vagy.😁
2018. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kuld el neki a lakcimkartyad es szig-et 😁
2018. nov. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
Ezek az egyezések semmit sem jelentenek, te ruházod fel őket, csak egy adat.
2018. nov. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
24%

Sanszos, hogy túltoltad, de ez alapján:

"egy idő után a lány már nem írt annyit.. egyre kevesebbet írt, majd elment a hétvégén a barátnőivel inni és kicsit berúgva beszéltünk telón" szerintem a barátnői telebeszélték a fejét a hülyeségekkel.


Ha akarsz tőle valamit, akkor próbáld SZEMÉLYESEN megkeresni. Mondd el neki, hogy mit érzel, mit gondolsz, kérj tőle egy lehetőséget. Ha viszont elutasít, akkor hagyd és ne zaklasd - 5zar ügy, de el kell engedni.

2018. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
37%

Fú öcsém, olyan nőbe ne akadjak soha, aki azt feltételezi rólam, hogy évek óta kémkedek utána, csak mert ugyanolyan színű az általános iskolánk második emeleti folysóján sorban a harmadik kifüggesztett ballagási tabló, vagy mert február 30-án ugyanazt a színű zoknit húztuk. :D

Ez csak egy paranoiás beteg szar. Tiltsd le te is, ha már volt olyan előzékeny tiltani téged. FB-on elvileg te is tudod úgy tiltani, hogy már letiltott téged. Keresd ki, böngéssz, nem vagyok informatikus.

2018. nov. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!