Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ezzel a bennem zajló kettősséggel, hogy egyszerre nagyon vágyom egy társra, mégis ha lehetőségem van összejönni, akkor meghátrálok?

Figyelt kérdés
20-on éves férfi vagyok, még nem volt rendes párkapcsolatom, csak egy rakás ilyen laza semmiség. Sokszor előjön bennem az érzés, hogy mennyire jó lenne egy igazi társsal együtt, de mégis amikor konkrétan egy lánnyal komolyra fordul a dolog, akkor valahogy kiábrándulok, nem tudom megmagyarázni, h miért. Pedig én tényleg nagyon szeretnék már rendesen párban lenni.
2018. nov. 4. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Mert nem érzed magad vele jól, nem érzed igazinak.
2018. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, a végén csak egy maradhat. :D F
2018. nov. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez szokott lenni, csak azt nem értem, h ez miért csak velem van így. Másoknak valahogy mindig egyből összejön, nem tudom, h annyira szerencsések, h nekik egyből minden szuper, vagy egyszerűen csak annyira kapcsolatfüggők, h olyannal is beérik, aki nem is kell igazán nekik. Mert az tény, h én képtelen lennék olyannal együtt lenni, akit nem szeretek, annyira azért nem vágyom kapcsolatra.
2018. nov. 4. 19:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Szülőkkel minden rendben? Családi háttérrel?
2018. nov. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 dagadtférfi35 ***** válasza:
0%
Pàrkapcsolat fogyatékosnak hîvjàk, amivel te küzdesz.Nagy valószínűséggel egyedül, magànyosan fogod leélni a tyúksza.os életed.Ezt a lapot húztad te is, mint sokan màsok,....így vagy programozva.
2018. nov. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem, nagyon nem. A családom egy katasztrófa, legalábbis érzelmi szempontból. Anyagilag kifogástalan háttérrel rendelkezem, nagy jólétben nőttem fel, de hát tudjuk, h ez nem minden.
2018. nov. 4. 19:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Nyugi Kérdező, szerintem még semmiről sem vagy lemaradva. A szép része hiányzik egy kapcsolatnak, de az elkötelezettségtől még félsz.

Éld szépen az életed, ne görcsölj rá a témára, és majd érezni fogod a megfelelő lánynál, hogy teljes szívvel vágysz rá, akkor nem fogsz visszariadni.

2018. nov. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gondoltam... mármint van pár ismerősöm akik ezzel küzdenek, és rendszerint a családi háttér érzelmi oldalról katasztrófa. Családon belüli játszmázások, apa otthagyta a családot... stb.

Üdv a klubba!

A helyzet az, hogy berendezkedtél "önvédelemre". Akik intabil családból jövünk... félünk. Ott van az igény egy társra. De amikor kezd komoly lenni nem tudjuk magunkat neki adni. Félünk a kudarctól, hogy sérülünk mégjobban. És otthagynak még összetörtebben.


Ha szerencséd van találkozol egy lánnyal aki érti ezt. És félelmetes lesz, mert nekünk az a rákfenénk, hogy utáljuk, ha átlátnak rajtunk, látják, hogy nem vagyunk éppek, a hibákat. De ő kezelésbe vesz, és megtanít bízni, megtanít szeretni.

Vagy realizálod a helyzeted és nem vársz a hercegnőre, hanem kezedbe veszed a lelki életed és megpróbálod helyretenni, amit a családod félrekódolt benned. Akkár szakemberes segítséggel, vagy király vagy akkor anélkül.

2018. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Lazy Lover ***** válasza:
Huu velem is ez van sajnos valaki írhatna valami frankót B-)
2018. nov. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én ugyanez vagyok, csak lányban. Szerintem ez annak a ténynek a tudatalatti jelzése, hogy még nem állsz készen/nincs szükséged/energiád egy kapcsolatra. Meg fog ez változni előbb vagy utóbb, nem kell stresszelni :)
2018. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!