Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy a számomra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a számomra csúnya férfiak akarnak csak komoly kapcsolatot, ők a rendesek és velük tudok jól elbeszélgetni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 5. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
20%

Mert velük vagy egy szinten. Mert állandóra csak a magad szintéről kaphatsz. Ugye nem gondolod komolyan hogy 4-es nőként jár neked egy 7-es férfi? Persze lehet hisztizni, de ez a szabály. Ha nem tetszik vegyél 2 macskát azok valók neked.

Ja és hiába kened ki magad, nem segít.

2018. nov. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Mert ők nem tudják kihasználni a nőket.
2018. nov. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Azért mert a csúnya férfiak csak nagy erőfeszítések árán juthatnak nőhöz és ha egyet már megfogtak, akkor nem akarják elengedni. A szép férfiaknak megvan rá a lehetőségük, hogy gyakran váltogassák a nőiket és általában élnek is vele.
2018. nov. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

A #3 nagyjából leírta a lényeget. Aki jó külsővel rendelkezik, az miért becsülne meg bárkit is? Bármikor kaphat másik partnert. Ez olyan, mint az elkényeztetett gyerek helyzete. Ha mindig megkap mindent, akkor nem fogja értékelni a dolgokat.


Nem azt mondom, hogy állj össze egy nagyon rusnya pasival. Viszont sokszor már az átlagos férfiak is a "csúnya" kategóriába kerülnek. Akit szeretünk az megszépül a szemünkben. Egy kis metafóra. Lehet, hogy egy újabb BMW menő, és szép, de hiába a megjelenés, egyszer csak felvillan a check engine jelzés a műszerfalon, 3 perc múlva pedig már a szeretett BMW-d nem lesz több, mint egy lángoló fémhalmaz. De ha szerencséd van, akkor csak non-stop szervizbe fogod hordani. Vagy veszel egy régebbi átlagos kocsit, és az hűségesen fog szolgálni.


Ez nyilván nem szentírás, értelmezni kell a dolgokat, és mérlegelni.


25/F

2018. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

Valamit rosszul csinálsz.


Nem vagyok csúnya, komoly kapcsolatot akartam és találtam is.


Vizsgáld meg, hogy mit jelent számodra a csúnya, mik az igényeid és mi az amit te is nyújtani tudsz külső terén és ez összhangban van-e ez igényeiddel, reálisak-e az elvárásaid.


Egyébként meg nagyon ostoba sztereotípia, hogy a csúnya=rendes, a szép=megbízhatatlan.

2018. nov. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
A helyzet az hogy nem sztereotípia hanem általános felállás a csúnya rendes meg a szép megbízhatatlan. Akkor is ha van számos ellenpélda. Tini korban amikor a személyiség még változhat jó meg rossz irányba akkor már képet kapnak a fiúk mik a kilátásaik a lányokat illetően.Akik észreveszik hogy külcsire kevesek elkezdenek tanulással jobban foglalkozni hogy ott majd sikeresek lesznek és kompenzálnak de ha az is csak immel ámmal megy illetve megy de nem véli elégnek még próbál javítani a modorán is. Viszont aki megtudja hogy nyert ügye van / lesz a nőknél az nem töri magát a személyisége miatt, sőt rosszabb lesz. Mint mikor megtudod hogy le vagy zárva év végi 5-ösre: nem tanulsz már sőt azt is elfelejted nagy lazaságodban amit eddig megtanultál
2018. nov. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

#6 basszus hatos mennyire igazad van.Régen sok barátnőm volt..Aztán átkerültem másik suliba aszem olyan 11évessen...na ott éveken át rombolták az önbizalmam.Aztán kitörtem belőle.Voltak barátnőim...viszont mindig komoly kapcsolatot akartam...Mondjuk gyerekként is feleséget akartam de sex kapcsolatott bár az én időmbe azt nem igen reklámozták a tvében is többnyire csak házaságokat látták vagy házastársat keresőket.Na mindegy a lényeg szépen felnőttem úgy h jóval több barátnőm kapcsolatom lett mint terveztem...majd rá jöttem h rossz korban születtem,így teszek az egészre magasról.

Megtanultam ,hogy a :

Házasság baromi kockázatos dolog...ma jól keresek holnap az utcán vagyok ,úgy h akit az ember a legjobban szeret ,teszi teljesen tönkre.

Na most ha ezt a kockázatot nem vállalom akkor mit nyerek..rengeteg időt...rengeteg pénzt...rengeteg élményt..


Egyszóval akik ma losernek tartják magukat nem látják de ővék a főnyeremény.

A párkapcsolat pont olyan amit aki tudja nem érdekli akit meg érdekel az nem tudja..

SZóval kedvedes kérdező nyugott lehetsz a csúnya férfiak még talán megtesznek mindent csak h nőt kapjanak de ez se marad így sokáig.Nekik se fox sokáig kelleni,ezért azt tanácsolom most kéne megkomolyodnod és elkötelezned magad ha valóban párkapcsolatot akarsz vagy majd 30-40-50évesen fox itt sírni h a kutyának nem kellesz.

Nem bántani akarlak csak egy jó tanács.

32f

2018. nov. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!