Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A testsúly befolyásolja az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A testsúly befolyásolja az ismerkedést?

Figyelt kérdés
2018. nov. 7. 12:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Teljes mértèkben az,nàlam legalàbbis.
2018. nov. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen kérdésnek mi értelme? Persze, hogy befolyásolja.
2018. nov. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Befolyásolja, vékony testalkatom van emiatt szinte rám sem néz egy lány sem, pedig magas vagyok... 😥

De ismerkedésnél szerintem sokkal fontosabb a személyiség. Tehát ha nem a két véglet vagy testsúlyilag és jó személyiséged van akkor nincs gond! 🙂


Hány éves vagy?

Férfi vagy nő vagy?


F

2018. nov. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%

A külső megfog, a belső megtart, a jó szex pedig hozzáláncol.


Persze, hogy befolyásoló tényező a külső. Vagy te bárkivel összejössz?

2018. nov. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
4, nem a jó szex láncol össze hanem a közös lakáshitel :P
2018. nov. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Molettként lemorzsolódott egy csomó férfi, ellenben az az 1 aki érdeklődött írántam az emberileg és mindenhogy magasan verte az átlagot.

Visszafogytam versenysúlyra, akkor megint volt egy csomó felszínes érdeklődő. Párkapcsolatilag nekem jobban megérte, amikor nem voltam szalonképes.

2018. nov. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%
Ezt a bolond kérdést ! Persze hogy befolyásolja ! Nézd meg itt az oldalon is a kb 50 db örök szűz nyomit aki pityereg hogy nem kap nőt! A legtöbbjükkel az a baj hogy kövérek is úgy akarnak vékony nőt! Ami pénz nélkül lehetetlen !
2018. nov. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is! Nekem csak a telt nők tetszenek.

35/F

2018. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyszer kezdtem lover pasival. Soha tobbe. Lusta volt barmit is csinalni es meg a szex is ugy zajlott, hogy elterult az agyon, hogy lovagoljam meg csakhogy a labam nem ert le a key oldalon.
2018. nov. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A belső megtart, a jó szex hozzáláncol... Hát a megtart nem ugyanaz, mint a hozzáláncol? Megtart: nem megy el. Hozzáláncol: nem megy el.
2018. nov. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!