Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz hogy minél magasabb végzettségű egy nő annál nehezebben talál párt magának?

Figyelt kérdés

Ezt az alábbi két dolog közül melyik befolyásolja jobban:


1. a leendő férfinek is magas fizetésének kell lennie


2. a leendő férfi szellemi szintje legyen egyenlő a nőével



2018. nov. 8. 15:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Kettes. Az egyest meg megvaltoztatnam inkabb arra, hogy a fizetes legalabb legyen egyenlo a noevel.
2018. nov. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ha nem mondják el egymásnak mennyit keresnek akkor nem lehet gond az 1-es pont nem?
2018. nov. 8. 15:39
 3/14 anonim ***** válasza:
89%

Alap h egy pasit ne Anyu meg én nekem kelljen eltartani

és azért legyen vmi végzettsége célja nem a segély stb motiválja. Azért nem kell az értelmes nő mert azokkal nem lehet bármit megtenni, lábtörlősíteni.

2018. nov. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Például ha egy pasi keres nettó 600.000-et, a nő meg nettó 1 milliót akkor ez kizáró ok a nőnek pedig mondjuk az érzelmi, szellemi összhang meglenne?
2018. nov. 8. 15:44
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Nyilvan nem igy gondoltam, hanem, hogy azert ne kelljen a nonek eltartani a ferfit. Vagy egy bizonyos szint ala ne kelljen leadnia az igenyeit csak mert a ferfi fele annyit se keres mint o.
2018. nov. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Egyébként neked mi a tapasztalatod ez tényleg egy széles körben jelentkező valós probléma? Mert ugye a nők között már több a felsőfokú végzettségű.
2018. nov. 8. 15:51
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Nem kizáró,a férjem jóval kevesebbet keres, viszont van célja halad,és megtud szólalni,nem kapanyeles,a pasikat jobban zavarja ha a nő többet keres magasabb szinten dolgozik független nem lehet alázni stb. Pasikat irtam direkt,mert a férfit nem zavarják ezek,a férfi nem erőt fitogtat. A pasiknak kell kompenzálni magukat..
2018. nov. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Én inkább azt írnám, hogy a fejlett érzelmi intelligenciával rendelkező embereknek nehéz hozzájuk hasonló embert találni. Bár az is igaz, hogy minél tanultabb, olvasottabb valaki, annál jobbakat lehet vele beszélgetni, könnyebb egy húron pendülni vele.
2018. nov. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

Csak akkor ha ő is így áll hozzá.


Én egy 28 éves magán fogorvosnővel élek együtt vagyunk társak már 4 éve, ő közel havi 1 milliót keres én masszőrként a negyedét.


És nincs semmi probléma.

2018. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
86%
Több diplomás nő vagyok, és nem keresek meg havi 200 ezret sem. Nos, én kb ugyanilyen fizetést várnék el egy férfitól is. Engem ugyanis a kettes befolyásol.
2018. nov. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!