Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz hogy minél magasabb végzettségű egy nő annál nehezebben talál párt magának?

Figyelt kérdés

Ezt az alábbi két dolog közül melyik befolyásolja jobban:


1. a leendő férfinek is magas fizetésének kell lennie


2. a leendő férfi szellemi szintje legyen egyenlő a nőével



2018. nov. 8. 15:31
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
47%
Ahol van szerelem ott ez nem számít! Lehet a nő diplomás kereshet havi 400 ezret míg a férfi csak szakmunkás, mondjuk nem vállalkozó így mondjuk keres havi 200 ezret, ott nem azt fogják nézni,hogy ki mennyit keres mert közös a kassza! Ez az eltartás dolog meg ritka nagy baromság amit itt egyes nők írnak mert ha a férfi tartja őket el akkor az már jó igaz? Most normális emberekről beszélünk nem hajléktalan meg ingyenélő trógerekről!
2018. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Ezt én úgy módosítanám, hogy azok a magas(abb) végzettségű nők találnak nehezebben párt, akik úgy vélik, hogy a végzettségüktől ők (mint nő!!!) vonzóbbak lesznek. Ha az a végzettség tényleg valódi tudást adott, akkor is arról van szó, hogy értékesebb ember lett tőle, viszont egyáltalán nem lett tőle vonzóbb nő. A férfiak többségének ugyanis a sokadik szempont a nő végzettsége, rengeteg egyéb tulajdonság fontosabb.

"1. a leendő férfinek is magas fizetésének kell lennie"

Ez részben igaz, mert a nők részéről ott az igény, hogy ugyanazért a munkáért ugyanazt a pénzt kapják, másrészről ott az igény, hogy a férfi lehetőleg jobban keressen mint ők. Előbb-utóbb az egyiket el kell engedni.

"2. a leendő férfi szellemi szintje legyen egyenlő a nőével"

A szellemi szint nem feltétlenül függ össze a végzettséggel, de az igaz, hogy erre megvan az igény. Teljesen jogos, hogy lehessen mélyebb témákról is beszélgetni, ezt férfiként mi is sokan szeretjük. Ahogy azt is, ha a nő sok témához érdemben hozzá tud szólni. Az ideális az, ha az érdeklődési körökben nagy az átfedés.

2018. nov. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#11/12

Kulfoldon elo hegedumuvesz vagyok. 2-szer mentem ferjhez szerelembol, de egyik sem tudta elviselni, hogy jobban keresek es foleg azt, hogy elismert muvesz vagyok. A szerelem nem minden es nem tart orokke. (mindketten diplomasok voltak)

2018. nov. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom,nekem semmi gondom nem lenne ha a nő keresne többet nálam! Az életben sokkal nagyobb gondjaim is vannak mint,hogy ez zavarjon :D
2018. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!