Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha meg sose volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha meg sose volt parkapcsolatom 26 evesen es ugy erzem tonkretettem az eletem?

Figyelt kérdés
Mas mar ennyi idosen egy csomot elt, sok elmenye van. Nekem kb semmi, az egesz eletem nagyon unalmas volt mindig is mivel barataim se voltak sose. Mas emberekel mar kamaszkorukban csomo jo dolog tortenik en meg itt vagyok szuzen majdnem 30 evesen. Minden normalis embernek mar kamaszkent lesz baratnoje es él es ennyi idos korara mar sok kapcsolaton tul van sokat elt. Raadasul mindenben szar vagyok munkam sincs es meg gyarakba se vesznek fel es kinoz a depresszio. Legalabb akkor eltem volna mikor meg semmi problemam nem volt, most mar csak az van. Mi ertelme ilyen szr szanalmas eletet folytatni?? Ugyse lesz senkim sose ez nem akaratero kerdese mert kinevetnek csak a lanyok. Tarskereson se sikerul. 26F

2018. nov. 9. 16:42
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
Az élmények és a párkapcsolatok közt nincs feltétlen összefüggés. Csak ti besz....átok az agymosó marketinget h kapcs nélkül semmit se értek.
2018. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Változtas
2018. nov. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
először az életed tedd rendbe. munka, hobbi, valami ami boldoggá tesz. ha nem vesznek fel képezd magad de kizárt,hogy sehova nem vennének fel mivel "munkaerőhiány" van
2018. nov. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Minek neked párkapcsolat, ha eleve úgy vélekedsz magadról, hogy "mindenben szar vagyok"? El se fogod hinni, hogy szerethető vagy, féltékenykedni fogsz, meg fogod mérgezni a kapcsolatot.


Előbb agyban tedd magad rendbe, önismeret, önszeretet és csak utána akarj valakit.

2018. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
68%

Előre is bocsánat, de ne vedd sértésnek amit mondani fogok... Tehát valószínű, hogy te benned van a hiba, párkapcsolatod így nem is lesz. A nők a boldogságot keresik a társukban ill. a boldogulást. Változtass a hozzáállásodon, mert addig semmi nem fog sikerülni. Szerintem munkája pedig annak nincs aki nem akar dolgozni.

Nem fog a nyakadba zuhanni semmi, cselekedni kell!

2018. nov. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
19%

Legyél alkoholista. Én is az voltam. Úgy nem fáj annyira.


De azért járj nyitott szemmel mert az életben mindenki kap egy lehetőséget. Lehet hogy már elszalasztottad de lehet hogy meg 5-7 évet kell meg várnod.


35 évesen ugyanolyan mint te😒

2018. nov. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
60%

Miért ne lehetnének élményeid csak azért, mert nincs / nem volt kapcsolatod? Komolyan nem értem. Ha elmész kirándulni, vagy utazol, vagy bármi olyat csinálsz, amit élveznél, helyette inkább katatón állapotban bámulsz ki a fejedből, csak mert nincs senkid?

Ha nem tudod élvezni a jó dolgokat, akkor kapcsolatban se lesz jobb.


"Minden normalis embernek mar kamaszkent lesz baratnoje es él es ennyi idos korara mar sok kapcsolaton tul van sokat elt."

Alig ismerek olyat, akinek 2-3 partnernél több lenne 30 éves korára.. Meg olyat is csak 1-2-t ismerek, aki már kamaszként csajozott... Mégis az ismerőseim nagy része normális.

Az meg, hogy "élt", nem értem, hogy jön ide. Lsd az első dolog, amit írtam.


"Raadasul mindenben szar vagyok"

Akkor fejleszd magad. Olyan NINCS, hogy valaki semmiben se lehet jó.


"munkam sincs es meg gyarakba se vesznek fel"

Ilyen sincs, munkaerőhiány van, a legtöbb cég lepkehálóval vadássza az embereket.


"es kinoz a depresszio"

Azzal meg szakemberhez kell menni, vagy nem is értem, mit vársz, majd egyszer csak elmúlik magától? Vagy hogy gondolod? :D

2018. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
61%
szar az élet
2018. nov. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
7-es vagyok, a mínuszt nyomkodók esetleg meg is tudnák fogalmazni, hogy pontosan miért is nem hasznos a válaszom? Köszönöm
2018. nov. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
51%

#7 azért mert általános hülyeséget irogatsz.

Ha ilyen egyszerű lenne akkor nem lenne többszázezer magányos depressziós ember.

Csak azok osztják az észt ilyen módon akinek nincs ilyen gondja vagy sikeres az élete.

2018. nov. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!