Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Asperger-szindrómás autista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asperger-szindrómás autista ként sohasem lesz párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Sohasem volt még barátnőm, holott nagyon vágyok egy társra,aki szeret és el tud fogadni engem a furcsaságaim ellenére, de sajnos nagyon nehezen tudok kapcsolatot létesíteni az emberekkel.

2018. szept. 27. 22:02
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
21/F
2018. szept. 27. 22:03
 2/12 anonim ***** válasza:
14%

ismerek pár enyhébb autistát.

ahogy én látom az ő életük addig tart amíg vannak szüleik.

utána mennek egy otthonba.

2018. szept. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, lesz!! Az Asperger nem kizáró ok.

Valamilyen közösségbe oda kellene szoknod. Ahová szívesen jársz. És vannak csajok is. :)


Sajnos nem tudom, hogy egy szintén Aspergeres lány jobban megért/elfogad-e téged vagy csak több lenne az ütközési pont, de csak ismersz más Aspergereseket, beszélgess velük erről!

2018. szept. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két lány ismerősöm is van,akik aspergeresek,az egyik a legjobb barátnőm.Az egyik házas a másik pedig el van jegyezve igaz ők 28,31 évesek,de a 20-as éveik elején találkoztak a párjaikkal,akik teljesen egészségesek és elfogadják őket úgy,ahogy vannak.Szerintem ne add fel és próbálkozz még ha nehezedre is esik,lesz majd olyan,aki elfogad.
2018. szept. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha van kezelőorvosod, akkor tőle kérjél inkább tanácsot ebben az ügyben.
2018. szept. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy szokott lenni esetleg valami találkozó aspergereseknek. (Én nem tudom.)
2018. szept. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Szia!!! Olvasod az itteni kérdéseket?

Sok kortársad sem talál párt. Szurkolok neked,lehet a hátrányod lesz az előnyöd ,de kb egy 2gyerekes anyukáéval hasonlóak az esélyeid. Le leszek pontozva az őszinteségért. Viszont egy értelmes kérdést fel tudtál tenni,nem lehet olyan nagy baj veled....

2018. szept. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Aki Aspergeres, az az átlagtól intelligensebb. Nagyon van esélyed a lányoknál. Viszont járj el edzeni!

Aki Aspi jól tűri a monotómiát is. Ez jól jön, ha edzeni akarsz. Egy jó sportos testtel és okos fejjel pedig szinte bármelyik lánynak tetszel majd.

De ha csak otthon ülsz és sajnálod magad, abból nem sül ki semmi jó. Gondolkozz el ezen:)

2018. szept. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%
Egy másik kérdés alatt találtam:"Probaltam en egyutt elni egy aspergeres pasival, nem is ennyire beteg, mint amit leirtal, de az az igazsag, hogy felorolt, hogy minden csak rola szolt, en elvesztettem sajat magamat."
2018. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Talán nem megfelelő ajtókat döngetsz. Nem olyannal próbálkozol, aki illene hozzád.

A másik kérdés, hogy tényleg akarod-e ezt az egészet, vagy csak egyfajta társadalmi ideál ezt mutatja?


Már a kérdés is brutális negativizmust sugall. Ez a korlátozó hiedelmek - negatív automatikus gondolatok tárgykör... Lehet nem olyan lesz, mint akit most elképzelsz, lehet nagyon sokat kell építkezned még magadban... De lehet párkapcsolatod.

2018. okt. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!