Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom testileg nagykorú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom testileg nagykorú, de szellemileg gyerek, értem azt hogy nem vállalja be a nehéz dolgokat is, még a biztonságot adó mama szoknyája is befolyásolja . De a fő feladat, jó belátásra bírni .! Hogy tehetem?

Figyelt kérdés
Ha a párom testileg nagykorú , de szellemileg gyerek , értem azt hogy nem vállalja be a nehéz dolgokat is , ami értelemszerű volna , szóval azt amivel előrehaladnánk , még a biztonságot adó mama szoknyája is befolyásolja , pedig ideiglenesen jöttünk a családhoz , ami nagyon vidéken van , ahol munkahely nincs ! Hogyan láthatom be vele hogy párjának nem jó így , sőt , ki van szolgáltatva a családjának emiatt . Szeretném ha belátná a dolgokat , de ha gyerek fejjel gondolkozik , akkor arra a döntésre kell jutnom , hogy külön kell válnunk , és ezzel megbántanom. De a fő feladat , jó belátásra bírni .!!! Hogy birjam jóbelátássra?

2018. okt. 5. 12:15
 1/6 A kérdező kommentje:

24 éves lány a párom.

Nőnek nem tudom hívni még , remélem hamar látom a jeleit.

2018. okt. 5. 12:16
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Költözzetek el a mamiszoknyától olyan helyre, ahol munkát találtok. Kérd meg a kezét, házasodjatok össze.

Sok boldogságot! Ha ezren is lepontoznak, ez az évszázadok óta a legjobb megoldás, működik is, ha két egymást szerető ember együtt akar élni.

2018. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Talán az apja vagy? Nem! AKkor meg, leülsz vele, elmondod a véleményed, ha maradni akar, marad. Ha nem, akkor húzzatok el onnan.
2018. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
30%

Ez inkább "apa dugja a lányát" szellemi incesztusz, mint egészséges párkapcsolat.


Nem vagy az apja, ahogy előttem írták. Azzá válhatsz ha akarsz, de akkor tudnod kell, hogy "másnak neveled".

2018. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Ex pasim is pontosan ilyen volt. Nem tudtam sehogy semmivel kirángatni anyuci szoknyája alól. Nem dolgozott nem akart elköltözni sehova nem is akart dolgozni semmit max azt amit otthonról megcsinálhat. Nem kezdenék még egyszer ilyennel.
2018. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe,mit kell csitrizni,keress érett nőt,van aki 20 évesen érettebb ha nem nevelik félre otthon..
2018. okt. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!