Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Mekkora vagyonnal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mekkora vagyonnal kell rendelkeznie egy férfinek ahhoz, hogy ez semmiképp se legyen akadálya normális nőkkel való ismerkedésnek?

Figyelt kérdés

1. Kérem az álszent "engem nem érdekel mennyi pénze van a pasinak" nők kíméljenek, a pénzre szükség van a megélhetéshez, túléléshez, családalapításhoz, összeköltözéshez még többre, szórakozáshoz, nyaraláshoz, utazáshoz is, továbbá az együtt töltött idő is csökkenti a lehetséges bevételt, tehát itt is kompromisszumokra van szükség.


2. A kizárólag anyagi, racionális alapon párt kereső úgynevezett aranyásók sem reprezentálja a nagy többséget.


Tehát mégegyszer mondom, a normális, intelligens és érzelmileg érett (nem kapcsolatfüggő, dependens "bárki jó, csak szeressen" gondolkodású) lányoktól, nőktől kérdezem?


És életkort (a sajátot és a partner elvárt életkorát is) is írjatok, mert nyilván egy 20 éves, max 25-ig nézelődő lánynak nem reális akkora elvárás, mint egy elvált, gyerekes, 35 éves, 30-45 között keresgélő nőnél, ahol egy 40-45 éves férfinál (ha nem történt valami TÉNYLEG önhibáján kívül) gáz, amikor nincs saját lakása meg 1-2 millió megtakarítása, ugyanez egy 25 éves srácnál, diákhitellel a nyakán, saját albérletet fizetve tanulás mellett dolgozva nem reális, csak sok év múlva.



2018. nov. 10. 10:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem így működik a világ... komolyan mit szeretnél hallani, konkrét összegeket?? Én személy szerint már qrvara unom az ilyen kérdéseket, bocs...áhhh.
2018. nov. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha akarja egy férfi, akkor akár az ismerkedés első pár hónapjában nem is kell a nőnek tudnia, hogy százmilliomos/milliárdos vagy, ha nem akarod.


Ha nem akarod, hogy egy nő az anyagiak miatt szeressen beléd, megteszel ilyeneket, hogy nem kocsival mész randira, nem drága helyekre viszed randin, nem mondod hogy gazdag vagy, nem nagyon drága ruhákat húzol, stb. Nem nagy dolog.

2018. nov. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
28 vagyok. Általában hozzám hasonló korú vagy fiatalabb fiúkkal ismerkedtem, tehát pályakezdőkkel. Tudjon fizetni egy saját albérletet/ külön szobát, tudjunk közös programokat csinálni, elmenni időnként egy buliba, olcsóbb étterembe, színházba, moziba. Nyilván mindenki azt gondolja, hazudok, de őszintén nem érdekel, mennyit keres. Az érdekel, hogy van-e benne törekvő szándék. Nagyjából ennyi.
2018. nov. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Nekem elégnek bizonyul a 200k vidéken saját kecóval, hitel nélkül. 40-60%-át félre is lehet így tenni.

32/f

2018. nov. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Normális nőnek érzem magam. A férjem 200-250 ezret keres. Ehhez hozzájön az én hasonló összegű fizetésem, így teljesen kényelmesen elég a pénzünk mindenre. Az utóbbi időben maszekolni is szokott, ezzel még 120-150 körül kap, de ez csak pár hónapja van, szóval nem így ismertem meg. Igazából 9 éve, mikor összejöttünk, kb 90 ezret keresett. És nem, nem érdekelt, úgy voltam vele, hogy majd együtt felépítjük az életünket, nem a készbe akartam beleülni.
2018. nov. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Talán Dárius kincse elég lenne...
2018. nov. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%
#6 Az biztos, de annál kevesebb is.
2018. nov. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

31n

Nem kell milliós vagyon, de hogy a saját életét maga finanszírozza, az alapvető követelmény.

Ez azt jelenti, hogy 30 körül nem a szülőkkel él, nem tartják el és tőlem sem várja el ezt.

Kvázi legyen egy lakása (akár hitelre, amit maga fizet) vagy egy albérlet, a napi szükségleteket fedezze magának és a fennmarado összeget ne verje el hónap végére, mintha muszáj lenne.

Legyenek céljai, és tegyen is a megvalósulásukért.

Itt olyanokra gondolok, hogy ha pl utálja a munkáját és nem keres annyit, hogy önálló tudjon lenni, akkor sirankozas helyett legyen hajlandó tanulni, képezni magát, munkahelyet váltani, stb.

Ez kb. Nettó 250e Ft-ot jelent, és ha nem életképtelen, lusta, motivalatlan, akkor innen együtt építhetunk közös jövőt.

A hozzáállás sokkal fontosabb, mint a bankszámla.

2018. nov. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
27%

Én a pénz részét megoldom sugar daddykkel, párkapcsolatban nem olyan lényeges, de mondjuk ha Budapesten él, akkor legalább nettó 300-at keressen, mivel akarok majd gyereket is.

22L

2018. nov. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
69%

Most csak a pénzt vegyük nagyító alá? Lehet akármennyi pénze ha maga az ember nem vonz .


De a kedvedért : 24 éves vagyok , 22-26 év között kéne lennie a férfinek . Legyen önálló nem mamahoteles. Ha csak egy lakást hitelt törleszt az sem kizáró. Ha tudja egyedül fizetni! Úgy gondolom egy 300 nettó körüli keresettel nem lenne kifogásom . Ennyit én is megkeresem magamnak ezt azért hozzátenném !:)

2018. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!