Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a normális menete egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a normális menete egy teljesen átlagos randinak/ismerkedésnek?

Figyelt kérdés

Nem szex barátságra és nem alkalmi kapcsolatokra gondolok hanem ha mind a 2 fél komoly dolgokban gondolkozik.

Mikor történhet valami ha bejönnek egymásnak 1.2.randin?

És mi történhet p.l első randin még semmi 2.randin csók max ölelés és szép lassan egyre több dolog vagy már akár 2.randin lehet szex is ?


2014. dec. 20. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyiknek más :D
2014. dec. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinél máshogy megy, habitus, hormonszint, személyiségtípus és egyév egyéni befolyásoló tényezők alapján.


Legfeljebb azt mesélhetem el nekem mi tetszene. Őszintén nekem nem tetszik az olyan "randi" ahol ki van mondva hogy az az. Jobb mikor simán csak találozgatok az - akkor még - személyesen ismeretlen nővel és ha jól kijövünk lehet több is, ha nem nem. De alkalmazkodom ha kell az ő "tempójához"

2014. dec. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindegyiknél más bizony.:) Én második alkalommal ölelést gondolnék,és majd utána csók.Mind két fél minél jobban várja annál jobb lesz,ez mindennel így van.

Csak ha így haladnánk akkor gondolom 3.-nak meg korai a szex,még 4.-nek is.de 5.alkalommal ha ugy érzitek! Lehet én vagyok ilyen maradi,mert van aki első alkalommal is belemegy de szerintem ha komoly szandeka van mindekettő félnek akkor szép lassan!

Első randin semmi extrát nem csinálnék,sétálnánk esetleg beülnénk enni.

Második alkalommal mozi (ha figyelsz kicsit megnezheted milyen filmkategoriakert van inkabb oda),és következőnek belehet ülni kajolni.Esetleg puccosabb helyre,de ahhoz kikell öltözni.De egy gyors kajálda se rossz.Na de persze ne Meki,meg ezek.Kinai vagy valami (itt is,hogy mit eszik,maris tobbet tudsz egy picit a kaja izleserol)

Negyedik alkalommal felhivhatod filmezni,ha nem mentetek moziba..Ha mentetek elozoleg valamikor nemreg,unalmas.Szoval ne! De egy osszebujos este edes lehet,vagy akár már szex is.

2014. dec. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyén,és -helyzetfüggő dolog.Addig mentek el az illetővel,ameddig nektek jólesik.Nekem volt olyan nem annyira régen,hogy elég gyorsan történtek a dolgok,de akkor már egy ideje kerülgettük egymást,és nem volt az illető vadidegen számomra.Viszont nagyon vonzódtunk egymáshoz már egy ideje.Van ilyen is,meg szép lassú egymásra hangolódásos sztori is.
2014. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

23 éves srác vagyok, akinek volt már néhány tartós kapcsolata is, de pont úgy volt már hogy szexelni akartam egy lánnyal.


1. randi: Simogatnom, megcsókolom.


2. randitól kezdve az összes: Mindig megpróbálom hogy a randi végén feljussunk vagy az én helyemre vagy az övére, hogy minél hamarabb ágyba bújjunk egymással. Általában 3-5 randi után jön össze.


És mondom, mindig ez a forgatókönyv. A legutóbbi komoly barátnőmmel, akivel több mint 1 évig voltunk együtt, ővele például már a második randinkon lefeküdtünk egymással. Gyakorlatilag minden lány benne van abban, hogy az első randin megcsókoljam. Amelyik meg nem volt benne, azzal később nem is jutottunk semmire, mert azért nem hagyta az első randin a csókot, mert nem is akart tőlem semmit.

2014. dec. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De már nagyon kívánom ezt a dolgot őszintén szólva 2 randi volt eddig és szinte o testkontaktus.

De tényleg nagyon visszafogott volt a dolog holott úgy érzem ,h én is bejövök neki meglehetősen.

Elmentünk egy normális helyre ebédelni.

Mászkáltunk elég sok helyen és be is ültünk már 2 alkalommal beülős iszogatós helyre.

Én már őszintén szólva szeretnék több dolgot is kipróbálni vele :) De nagyon nem szeretnék tolakodó lenni.

De úgy gondolom ,h oké ,h tartós kapcsolatot keres az ember ezt nem kell hosszasan elhúzni faképnél hagyhat a partner akkor is ha 2 hónap után fekszenek le egymással és akkor is ha 2 nap után :)

2014. dec. 20. 15:38
 7/9 anonim ***** válasza:

Ahogy írták,csinál olyan programot,hogy felhívod magadhoz.Legjobb a film,inkább nálad mint nála.

Vagy ahogy szeretné,kinek mi..;)

De 3.alkalommal korai lenne.Azután oké.

Csók volt gondolom,akkor fent már simogathatod és egyebek ....;) és gondolom látod,hogy reagál.Akarja-e vagy mégse.

2014. dec. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem még csók sem volt :/


Szerintem nem akarja elsietni:/

2014. dec. 20. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a 3.-4. randi környékén szoktam egy olyat, hogy meghívom magamhoz vacsorázni a lányt és abból áll a randi, hogy vacsorát főzünk, eszünk aztán elmegyünk a szobámba :D


Ha fel akarsz csalni magadhoz egy férfit, akkor neked is ezt javaslom.


Én mindig így szoktam: A másikkal hozatok egy üveg bort. Együtt készítjük az ételt, ami mindig nagyon vicces szokott lenni. Az étel valami könnyű legyen, amitől nincs nagy telítettség érzete az embernek (pl. csirke zöldséggel). Vacsora közben beszélgetünk, megisszuk az üveg bort.


Legtöbbször ahogy bemegyünk a szobámba, utána egyből vetkőzni kezdünk mindig.

2014. dec. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!