Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt a nők hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt a nők hogy 170000 Ft os jövedelemből nem lehet családot alapítani, amikor csomó hasonló ilyen jövedelemmel rendelkező párt ismerek és sikerült nekik a családallapítás?

Figyelt kérdés
Mikor ismerkedek azt mondják hogy ennyiből az ember nem tud megélni és családot alapítani Budapesten. Nem tudom miért mondják ezt amikor nem egy olyan párt ismerek ahol kb hasonló jövedelem van de az egyik ápoló a másik tanár és még sorolhatnám és bizony sikerült ekkora jövedelemmel családot alapítani és van egy aranyos kisfiúk pl.
2018. nov. 10. 11:46
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
14%

a nőknek nem számít a pénz


de ha 170000 alatt keresel, akkor ásd el magad

2018. nov. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
64%
11-értelmes nőnek az szàmît, hogy a gyereke biztonsàgban, nem nélkülözve, jó körülmények között,ingergazdag környezetben nőljön fel, és később is tudjon valami segîtséget nyújtani a gyerekének hogy az életben elinduljon. Szar ügy ha fàj, de ehhez pénz kell. A pasi fizetése, akarata is, nem csak a nőé. A 3 év csed-gyed-gyes női kieső jövedelemről, a nehezen megkapott állàsokról nőként kisgyerekkel, meet majd beteg lesz és hiànyzolról stb nem is beszélve. A férfi stabil jöblvedelme alapvető, kivéve ha ő megy gyesre, meg ő jàrkàl haza a munkaból tàppénzre, mert beteg a gyerek. Ebben az esetben a nő fizetése a kulcsfontossàgú.
2018. nov. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
7%
hagyjuk már ezt hogy a jó nők csak a gyerekük érdekét nézik,a szülők is fac fejek,direkt mondják a gyereküknek,gúnyold ki a szegény osztálytársad
2018. nov. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
72%
13- nem tudom miről beszélsz. Biztos van ilyen is, meg màs is. Én szegénységben nőttem fel. Megfogadtam nem maradok az. Taultam képeztem magam, visszafizettem a diàkhitelem, albérletből vettem magamnak lakàst, önerőből. A hàzassàgunkba mindketten sajàt ingatlannal érkeztünk, stabil àllàssal, jó jövedelemmel, és îgy vàllaltunk gyereket. És igazad van, nem csak a gyerekemről szólt, hanem rólam is. 15 évig küzdöttem, hogy a mélyszegénységböl kitörjek, és tuti h nem tértem volna vissza bele egy minimálbéres csávóval, nulla egziszteniciával a részéröl, mert ha én gyesre megyek éhenhalunk.... Nem vártam el többet, mint amit az asztalra letettem. Sem anyagilag, sem érzelmileg. Ennek ellenére, nem arra van nevelve a gyerekünk, hogy nézze le a szegényeket, hanem arra, hogy becsülje, amilye van, mert nem mindenkinek jut ennyi, és törekedjen a jóra/jobbra.
2018. nov. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Lehet. De azt azért bele kell számolni, hogy az anyuka gyed-et majd a gyerek 2 éves korában gyes-t kap csak. Kell egy lakás is ugye ami ha teher mentes is van rezsije, vannak számlák, enni is kell, ruházkodni stb. Amíg kicsi egy baba nem sok minden kell neki, de ha beteg akkor a gyógyszer sem 2forint neki (és lehet beteg hó végén, ünnepnap amikor csak ügyelet van, itt jól jön ha van egy autó amivel ellehet oda vinni télvíz idején), sőt ha fejlesztést igényel (Dévény stb) akkor az is szép összeg tud lenni. Minél nagyobb annál több mindenre lesz szüksége, mire iskolába kerül pláne. Nézz szét egy gyermekosztályon, hogy milyen árak vannak, a ruhákat seperc alatt kinövik, a pelenka sem elég egy csomag egy hónapra stb... Ha tápszeres azt is venni kell, hozzá üveget, a cumikat rajta cserélni időnként stb. A nagyon alapvető dolgokat persze meglehet venni ennyiből, de ha nincs ,,vésztartalék" tud cifra helyzeteket szülni az élet.
2018. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
20%
Azért nagyon kíváncsi lennék hogy az itt okoskodóknak mennyi az annyi... :D Mert az is biztos, hogy aki itt benyögi az ő mesés, havi 400 ezres fizuját az jó ha felét megkeresi a valóságban :)
2018. nov. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem mindenki írja össze mennyit, mire költ egy hónapban, aztán gondolkozzon el hogy abból mi felesleges vagy mit lehet olcssóbban megoldani.
2018. nov. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
26%
Ne vicceljetek már. Ha keresnek mind a ketten ennyit, és nem 150 ezres albit kell fizetni mellette, hanem van lakás, akkor erre simán lehet gyereket vállalni. Nem kell otthon maradnia a nőnek a 28ezres gyesért, 2 évesen mehet a gyerek bölcsibe, a gyed meg nem olyan kevés. Mire jönnek a nagyobb kiadások, addigra dolgozik a nő is újra. 3 gyerekünk van, iskolások, velük már több a kiadás. Mind jár különórára, sportra, színházba, moziba, kapnak zsebpénzt, van telefonjuk (nem iphone, de itt a kutyát nem érdekli, nem evvel menőznek egyik gyerek osztályában sem), tabletjük, járunk nyaralni... stb. 200-200 ezret keresünk, simán tudunk félre is tenni belőle. Autó is van. Átlag középosztály vagyunk ennyi fizuval, nem vmi csórók, ahogy itt sokan lefestik.
2018. nov. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
26%

18# kieg.

Le ne maradjon, és nem spórolunk a kaján se, ruhán is csak amennyire ésszerű, mert a kisebbeknek, akinek gyorsan nő a lâbuk, nem veszek 20ezres cipőt. (Ruhát mondjuk sokat öröklünk, de ez nem zavarja a gyerekeket, ez a legtöbb családban így van)

2018. nov. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
47%
18- legyszi szàmold bele az adókedvezményetek, csalàdit, stb a 3 gyerekre. Tudod ebben az orszàgban egy gyerek nem gyerek... Arra nincs ennyi tàmogatàs és úgy mindjàrt màs. Nem csak a fizetés bevétel. Egy gyerek adókedvezmény 10.000/hó, ti a 3 gyerekre mennyit kaptok? ingyen étkezés, ingyen tankönyv, nagycsalàdos utazàsi kedvezmény, stb stb Csalàdi pótlék 1 gyerekre 12.300ft. Ti 3 gyerekre mennyit kaptok? És nem az adókedvezményetek nem 3*10.000ft , mielött azzal jönnénk, hogy mert abból 3-at kell eltartani. És nem, nem mindenki akar 3 gyereket akkor sem ha tàmogatàs szempontjàból előnyös.
2018. nov. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!