Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy csomó lány szerint helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csomó lány szerint helyes vagyok, de én még mindig rondának látom magamat és nulla önbizalmam van. Van-e egyáltalán kiút ebbőla gödörből, ha igen hasonló sorstársaknak hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Van ebből kiút vagy ez már így marad és emiatt sok-sok évnyi magány a sorsom, mert a lányok nem kezdeményeznek nálam az fix sajnos, ahhoz nem vagyok elég jóképű ezek szerint. :/

2012. júl. 4. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
miért a lányok kéne kezdeményezzenek? az a mi dolgunk
2012. júl. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ja vagy olyan esetlen, béna, önbizalomhiányos a kisugárzásod, ami baromira unalmas. sportoljál vagy tegyél vmi kreatív tevékenységet ami növeli az életkedved, a siker (nem nő terén) meg az önbizalmad
2012. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha egy csomó lány szerint helyes vagy, akkor ez egy antagonisztikus ellentét....
2012. júl. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egyre jobban stresszelnek a fiúk a külsejükön. Ami egyrészt nem "baj", csak jó értelemben tegyék! Mivel egyre inkább számít a lányoknak a fiúk külseje (ami NEM azt jelenti, hogy CSAK a külső számít!)


Szóval, ez talán csak az én véleményem: de itt gyakorin is azt látom, hogy nagyon rá vagytok erre idegesedve. Fontos a jó külső, de csak "lazán," mert ha nem vagy magaddal elégedett, nem fogadod el önmagad, úgy jársz, mint azok az egyébként gyönyörű, de kisebbrendűségi érzéssel küszködő lányok, akiket előbb-utóbb dobnak a fiúk. Mert elegük lesz az állandó "nyafogásból", "nyusziságból".

2012. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nincs önbizalmad, akkor ne csodálkozz! Szerintem legyél bátrabb és próbálkozzál! Az ember a hibáiból tanul ... ;) Engem például nem vonzanak a ,, menő ,, pasik ... inkább a szerényebb kategória!
2012. júl. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Azt meg ne várd, hogy a lányok kezdeményezzenek. A lányok mindig sok náluk kezdeményező partner közül válogathatnak, és azok között találnak olyat is, aki tetszik nekik.

Nem fognak utánad futni, bármilyen helyes vagy. :)

2012. júl. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért kezdeményeznek a lányok is...


Különben meg nem könnyű. Találj valami olyat amiben jó vagy. Ne ezen stresszelj próbáld lazán, bár tudom ilyen elmeállapotban ezeket a tanácsokat elég nehéz megérteni.

2012. júl. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Óránként nyílik egy ilyen téma. Egy fiúról szól, aki önmagát semmilyen téren sem fogadja el, de tök helyes, próbálkozott lányoknál, de sajnos semmi siker.


Sport, hobby, életcélok, munka, önelfogadás, önismeret. És ezt önmagad miatt, önmagadért, és nem azért, hogy csajod legyen. Ez a titka, ha elindulsz valamelyiken, akkor elkezdesz leszakadni erről a jaj nincs csajom pedig tök helyes vagyok vonalról, majd szépen megjelennek a nők is. Mert nem az esetlen, jaj nincs csajom srácot veszik észre, hanem azt, aki tudja a dolgát. A nőknek férfi kell, nem pedig önsajnálkozó fiatalok. Sajnálom, ilyen a világ. Mint ahogy a férfinak is nőre van szüksége, nem pedig nyekergő kislányra.

2012. júl. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!