Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek?

Figyelt kérdés

Élőben hogy tudnék ismerkedni, ha nem vagyok beszédes típus, és barátaim sincsenek, tehát ritkán vagyok hasonló korú lányok közelében.


Ahogy nézem az utcán a párokat, sokszor látok nálam előnytelenebb külsejű fiút barátnővel. Tehát a kinézetem annyira nem rossz szerintem. Amúgy ne értsetek félre, ezt nem bántásból írtam, csak hogy talán nem a kinézetem az oka hogy nincs barátnőm. Jó persze

annyira jól sem nézek ki hogy csak úgy oda jöjjenek hozzám a lányok.


21 éves vagyok de nem volt még barátnőm. Pedig mit nem adnék egy rendes lányért.


2018. nov. 10. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Leírtad saját magad! Ha jól neznel ki akkor odamennének hozzád maguktól !


Keress dagi lányokat ! Azoknak lehet jó leszel !

2018. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. nov. 10. 12:58
 3/3 anonim válasza:
Ismerkedni sajnos csak úgy lehet, ha időt töltesz társaságban. Biztos van legalább egyvalaki, akihez kezdetben tudnál csapódni, vele kimozdulni, aztán utána talán menne magától is a dolog. A külső meg egyáltalán nem minden, nyilván előnyös, ha valaki vonzza a női tekinteteket, de nézd meg pl. Emily Ratajkowskit és a férjét... 😊
2018. dec. 28. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!