Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetne beszélgetni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetne beszélgetni és ismerkedni?

Figyelt kérdés

Nagyon visszahúzódóak, és nem nyíltak az emberek ismerkedés terén, akárhol próbálok ismerkedni elutasítanak, régen próbáltam ment.. Mi változhatott ennyire meg az emberiségben?

Társkereső oldalakra észrevettem csak egót mennek növelni, mert élőben nem vannak Toppon.

Szóval ilyen ismerkedési mód kilőve, bulizni nem nagyon járok, a munkámból adódóan mert nincs rá időm sajna.


Alkatommal nincsen semmi gond, sportosnak mondanám, régen sportoltam. Magasságom, átlag feletti, azaz nem 170+cm. :D



2018. nov. 10. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Ja. Velem beszélgethetsz. Én nem zavarlak el. 20F. Ha van kedved.
2018. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1 A kérdező egy srác. Nem hiszem hogy pont rád lenne szüksége. Már csak a kérdés mibenlétéből itélve.


Kérdező.. Neked is csak azt tudom mondani amit mindenki másnak. Keress hobbit! Olyan hobbit, ami csoportos és "koedukált". Továbbá lehetőleg szakítson ki a komfortzónádból. Nem kell nagyon elrugaszkodni... elég ellátogatni valamilyen kurzusra (pl. tánc), vagy valamilyen sportegyesülethez.


Én nem tapasztalom ez a visszahúzódást. Vagyis velem pont hogy barátságosak általában. Még a vadidegenek is. Lehet mert kedves, érdeklődő és szórakozott vagyok.

2018. nov. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Interneten sehol nagyon, tapasztalat 20f
2018. nov. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!