Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gyakoribb a női es nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gyakoribb a női es nő mint a férfias férfi?

Figyelt kérdés
A nők is sokkal többször hangoztatják azt elvárásnak hogy egy férfi legyen férfi. Egy férfi viszont abszolút nem szokta azt mondani elvárásnak hogy a nő az legyen nő mert általában valahogyan ők azok nőiesnek, tehát általában a nőknél a hülyeség alapból megvan és miért van az hogy a férfiasság a férfiakból már egyre inkább hiányzik. Azaz miért nőiesedik el a tarsadalom?
2018. nov. 11. 06:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
13%
20-as ha beválasztottad az alfahímet aki megdug aztán othagy a gyerekkel akkor nem kell sírni a te választásod volt. Boccs.
2018. nov. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem egyáltalán nem gyakoribb a nőies nő, mint a férfias férfi. Nézz csak körül, egy csomó átlagos vagy csinos nő van, aki egyedül él. Néhányan valóban a saját döntésük miatt, de legtöbben azért, mert egyáltalán nem nőiesek és bármennyire hihetetlen, nincsenek komoly szándékú érdeklődőik. Ismerek ilyeneket, fényképen jól mutatnak, de személyes találka esetén szinte azt érzed, hogy egy másik férfival beszélgetsz. Ő pedig meg van róla győződve, hogy ő a mai modern nő mintapéldánya és nem érti, hogy miért csak szexre kell a férfiaknak annak ellenére, hogy nem öltözik kihívóan és nem is viselkedik úgy.

A másik dolog pedig az, hogy ha valaki kiírja (akár itt is), hogy a nő legyen nő, akkor a nők egy csoportja (elnyomást vizionálva) egyből neki esik, hogy mit képzel, a nők ugyanolyan emberek mint a férfiak, ugyanolyan jogokkal és különben se mondják meg nekik, hogy milyen legyen egy nő.:)

2018. nov. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
73%
"20-as ha beválasztottad az alfahímet aki megdug aztán othagy a gyerekkel akkor nem kell sírni a te választásod volt." - Nem magamról írtam, nincs gyerekem még, csak látom ezt is, vagy ismerősi körben, vagy pedagógus ismerősök mesélik, és nem vagyok vak, tehát vannak ilyenek, és az ilyeneknek is van gyerekük. Igen, az ilyen felelőtlen pasikat el kéne zavarni még időben, de sokan nem teszik meg, aztán csodálkozunk, hogy milyen felnőtt válik a gyerekükből, ha az apjuk cseszik a fejükre, és ők ezt a mintát látják.
2018. nov. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
"egy férfi legyen férfi" Ez mit jelent? Mert ha kigyúrt tetkós erőszakos vadállatokat, akkor inkább legyen egy női ruhába öltöző 50 kilós kisfiú a férjem, ha már muszáj választani, benne előbb találnék emberi értéket. Nem vagyok egy nőies nő, nincsenek is nagy igényeim, de pont ezért mertem hozzászólni a témához, mert van ám pár vélemény azon kívül is, amivel te találkozol a mindennapjaidban.
2018. nov. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!