Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a fiatal lanyoknak nem is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a fiatal lanyoknak nem is de az idosebb noknek lehetseges hogy bejonnek a vekony nem ferfias sracok?

Figyelt kérdés
Vagy nekik is egy igazi ferfi kell nem ilyen mint en. Ilyen sovany meg ferfiatlan mint en kellhet valakinek. Es siman oszejonnek akar meg 40 eves novel is. 26F

2018. nov. 6. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Miért ne kellenél? Huszonéves nők között is van, akinek bejön. Előnyösebb, mint a pocak, hidd el.
2018. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

40 vagyok és nekem bizony férfi kell, nem egy kisfiú.

Nem tudom, vígasztal-e, de nagy valószínűséggel leszel te még Férfi, csak nem most, hanem majd olyan 10 év múlva.

Én se huszonévesen lettem nő, hanem csak mostanra. Ami késik, nem múlik.

2018. nov. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%

Sportról hallottál már, hogy izmot szedj magadra? Vagy ahhoz túl lusta vagy?


Egyébként ízlések és pofonok, hogy kinek mi jön be!

2018. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
mindenkinek férfi kell, nem gilisztás auschwitzi menekült. #3 jól mondja, egy lusta bánat vagy és egyszerűbbnek találod hogy itt sírj minthogy elkezdj edzeni vagy valami. szánalmas.
2018. nov. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!