Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van értelme harcba szállni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme harcba szállni férfiatlan, genetikai hulladék embernek férfias, jó genetikával rendelkezőkkel szemben, vagy ne is próbálkozzon?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 12:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Harcra fel, győzni kell!
2018. szept. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%
Nincs. Inkább keress fel egy pszichológust.
2018. szept. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Akkor vágd le a t..köd és dobd oda a kutyáknak, te vesztes.

Szüleid büszkék lehetnek rád.


De akár a sírodat is megáshatod ilyen pesszimista és negatív felfogással.

2018. szept. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
3-as lehet igazad van, de a genetikájáról senki nem tehet, születésednél fogva determinált az egész életed, remélem lesz egy világ ahol már szűrni fogják előre, hogy kinek érdemes megszületni.
2018. szept. 3. 13:06
 5/22 anonim ***** válasza:
Milyen genetikai problémád van?
2018. szept. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
67%
Esélytelen. Viszont legyenek más céljaid, érdeklődési köreid, munka stb. A párkapcsolat nem mindenkinek adatik meg.
2018. szept. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

5-ös

belső: mentális betegség(ek), férfiatlanság (tesztoszteron)

külső: rondaság, szintén férfiatlanság, izmosodni se igazán tudok (kortizol nagyon magas szintje miatt)

2018. szept. 3. 13:28
 8/22 anonim ***** válasza:
48%
Kitalálom: alacsony vagy, nyikhaj, kicsi a farkas és ronda az arcod. Nyugi én is ilyen vagyok és azt tanácsolhatom, hogy add fel. Reménytelen szélmalomharcot vívni, amibe még bele is fárad a lelked és tovább rombolódik az önbecsülésed. Ha esetleg van hozzá gyomrod, akkor add le drasztikusan az igényeidet. Én utóbbit nem tudom megtenni, inkább élek a mának és tengek a világban majd lesz valami alapon. Esetleg találj egy jó hobbit/szórakozást magadnak. Ha nekem lesz pénzem, veszek végre egy új gamer PC-t és bepótolom az elmúlt évek sikerjátékait. Kicsapatásra meg ott az xvideos.com elképesztően sok és vegyes tartalommal (vagy a rosszlanyok).
2018. szept. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
8-as azért nem minden rossz, magas vagyok, a farkam sem kicsi, meg valamennyire széles vállam van, de az tény, hogy nyikhaj, ronda arcú vagyok.
2018. szept. 3. 13:33
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

#9: "magas vagyok, a farkam sem kicsi, meg valamennyire széles vállam van"


Akkor semmi jogod sincs "férfiatlan genetikai hulladéknak" nevezni magadat. Távol áll attól. Ez a "nemes cím" max csak engem illethet meg. Először azt hittem nagyon gáz a helyzeted, de semmi másról nincs itt szó, mint a szokásos napi rinyáról. Az arcodon simán tudnál javítani kozmetikai szerekkel, fogápolással meg egy normális frizurával. Szedd össze a bátorságod, menj el egy buliba, ismerkedj össze egy magasfiú fétises buta kislánnyal és súgd a fülébe, hogy alul sem spórolt a genetika a centiméterekkel. Ennyi. Széles váll... LOL És még te mered magad genetikai hulladéknak nevezni.

2018. szept. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!