Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ugye hulyeseg lenne ha irnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye hulyeseg lenne ha irnak a csajnak akivel osszevesztem, h hianyzik a tarasaga igy baratilag is es h talalkozhatnank?

Figyelt kérdés

Marmint azert lenne gondolom hulyeseg, mert ezert vesztunk ossze, h en tobbet kezdtm el erezni es nem hagytam magam mikor megbeszeltuk, h most csak joba maradunk.

Tudom most h hagynom kene a dolgokat (hagyni is fogom), h csak alakuljanak, de csak azert tettem fel a kerdest h lassam a velemenyeket/tapasztalatokat.



2018. nov. 12. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez tini téma
2018. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor tekintsd annak..
2018. nov. 12. 18:55
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Most már nem érzel iránta többet, elmúlt minden vonzalom felé, esetleg lett valakid? Mert ha nem, akkor tök feleslegesen kínzod magad, ebből nem lesz barátság, jobban teszed, ha inkább a túllépésre koncentrálsz.
2018. nov. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oszinten nem tudom, en csak ellenek vele, tudom h o is birta a tarsasagom mig joba voltunk. Jo lenne ha valamennyire olyan lenne mint regen a kapcsolatunk, de tudnam h nem akarunk, v legalabb is o nem akar tolem ugy annyira semmit. En is nagyon birtam ot.
2018. nov. 12. 19:02
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Ezt most minden nap ki fogod ìrni?Engedd már el 😀

2018. nov. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Muszaj lesz, kosz h igy figyeltek ram!
2018. nov. 12. 19:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kapcsolat már soha nem lesz olyan,mint eleinte,ès ő sem fog rád úgy tekinteni,ahogy szeretnèd.A legjobb lenne,ha nem is beszèlnètek,te meg elfelejtenèd.Így csak magadat szívatod.
2018. nov. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!