Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Osszevesztem a parommal az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszevesztem a parommal az anyja miatt, pocsekul erzem magam?

Figyelt kérdés
Eleinte oda volt ertem az anyja ugy masfel evig. Utanna megjelent a regi baratnoje es ket het alatt megutalt. Nagyon durvan bant velem, depresszios lettem, nagyon melyen megsertett rendszeresen es soha nem mondta miert. Ez egy evvel ezelott kezdodott. En mindig is tudtam hogy a baratnoje hozza ki a rosszat belole. Par hete a baratnojerol kiderult sok minden es most hogy megszakitottak a kapcsolatot, megint elkezdett velem kedveskedni, mintha mi sem tortent volna. A parom eddig megerto volt es mellettem allt mivel ot is bantotta az anyja de most anyuci "megjavult" elvarja hogy boritsak fatylat a multra. Mondtam hogy ok de ehhez ido kell es en kedves leszek vele de nyilvan nehezen fog menni. Emiatt vesztunk ossze, mert ugy viselkedik, mintha elfelejtette volna, hogy sz anyja miket tett ellenem. Azt mondja muszaj adnom egy eselyt, mert az anyja. Es nekem nem jart esely? Mondjuk oszintesegre hogy miert bant es egyenessegre? Faj hogy annyi pofont kaptam es most meg elvarjak, hogy toroljem le az arcomrol es felejtsem el. Mit tanacsoltok?
2015. nov. 18. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lett volna szabad hagynod,hogy ugy banjon veled, ki kellett volna allnod magadert. Nem ertem ezeket az ala-fole rendeltsegeket ilyen esetekben,hiszen o sem tobb nalad, persze tisztelni kell es meg kell probalni jo kapcsolatot kialakitani vele,de nem szabad hagyni,hogy piszkaljon. Szerintem a baratodnak igaza van, o az edesanyja nem lehet rossz kapcsolatot tartani vele. Ne ragadj le a multnal,ami tortent megtortent,mar nem lehet valtoztatni rajta. Bocsanatot kert,fogadd el es probalj joba lenni vele.
2015. nov. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Soha nem kert az anyja bocsanatot. Tudom hogy elkell fogadnom, csak nehez :-(
2015. nov. 18. 22:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem baj, tartsd mar magad tobbre mint o legyel vele kedves, de ha nem szeretnel ne foglalkozz vele. Es Bogaram,sajnos te is hibas vagy,hogy hagytad igy elharapozni a dolgokat. De tobbet ne engedd neki, parodnak is mond el ,hogy mit erzel es ,hogy ertsen meg kicsit,beszeljen az anyjaval ,hogy viselkedjen mar normalisan.
2015. nov. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Párod konfliktuskerülő, aki inkább elfelejti az embereknek, ha belérúgnak (az anyja nem csak téged bántott, mikor bántott, hanem ELVILEG őt is).


Te nem vagy konfliktuskerülő, mert nem veszed olyan könnyen az ilyesmit, hogy még egyszer megismétlődjön.


Most ezt vagy elfogadod benne, vagy a közös életetek során még számtalanszor elő fog jönni a probléma, mikor valaki belerúg valamelyiktőkbe, majd elfelejtitek neki, mert hoz egy üveg bort. Nem, itt nem arról van szó, hogy az a párod anyja. Hidd el, amelyik ember nem konfliktuskerülő típus, az az elejétől felvállalja a konfliktust akár az anyjával is, és következtetesen kitart az álláspontja mellett.

2015. nov. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Muszáj adnod egy esélyt, mert az anyja... ÉS?! Ki nem szrja le, ha kcsögösködött, miért kéne hipp-hopp kebelbarátoknak lennetek?!


Én a mostohaanyámmal már három éve nem élek együtt, de csak akkor megyek oda, ha muszáj. Ő persze próbál nyitni, ám én soha nem felejtem el neki az évekig tartó lelki terrort, ami ellen hiába próbáltunk fellépni.

2015. nov. 19. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
En probaltam vele beszelni, nem ment, atnezett rajtam. Levelet is irtam, devisszakuldte bontatlanul. Probaltam nem figyelembe venni a sertegeteseit es kedves lenni hatha kapcsol, az sem mukodott. Parom is probalt beszelni vele, de vele sem allt szoba. Ehyedul sms-ben kommunikalt es parom ugy is probalt hatni ra, eredmenytelenul. Vegul meguntam ahogy banik velem, szamot csereltem es en in elkezdtem kerulni. Ha megbeszeltuk volna, vagy bocsanatot kert volna, akkor konnyebb lenne elfogadni, de igy hogy pl egy honapja egy ismerose lanyarol kuldozgetett paromnak kepeket este es azt irta szakitson velem es valassza ot, mert o jobban illik hozza magassagban - en ugyanis magssabb vagyok - igy joggal erzem azt, hogy ez a baratkozasa ideiglenes.
2015. nov. 19. 08:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudom nincs ertelme haboruzni, csak ovatos vagyok, a bizalom nem jon vissza konnyen. Adtam egy ujabb eselyt, ezt mondtam is a paromnak, csak ido kell, de persze megertem hogy o turelmetlenul varja hogy mindenjo legyen.
2015. nov. 19. 08:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek utan sz*rd le azt a ven boszorkanyt!
2015. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!