Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vidéken tényleg kicsi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vidéken tényleg kicsi az esély, hogy barátnőt lehessen találni?

Figyelt kérdés
Egy megyeszékhelyen élek de már itt is azt tapasztalom, hogy kevesen vannak a fiatalabb korosztályban, kb. 30-35 év alatt, de főleg nők alig vannak, mivel ez iparváros. Nincs semmi élet, szórakozóhelyek, programok sincsenek nagyon. Amelyik nő diplomát szerez, vagy karriert akar építeni, az inkább elmegy Budapestre, vagy külföldre. Gondolom ezt azért, mert szoktam járni Pestre és azt látom, hogy ott azért van egy normális élet, sok fiatallal.
2018. nov. 14. 20:00
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Én is vidéken élek, de érdekes módon ez a város tele van nem csak magyar, hanem mindenféle országból jött külföldi fiatalokkal is, az egyetem miatt. Kb. másfél évtized alatt több tízezerrel nőtt a város lakossága ennek köszönhetően. Úgyhogy a hülye általánosításoktól tekintsünk el. A te lakóhelyed jellegével (iparváros) van a probléma, nem a vidéki mivoltával.
2018. nov. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidék és vidék között is van különbség, de én is ezt tapasztalom amit a kérdező. Vannak azok akik még iskolába járnak (felejtős), utána a 35+ nők. Huszonéves, egyedülálló nőből nagyon kevés van.

Innen is mindenki lelép Budapestre vagy külföldre.

Ja és itt sincs semmi élet. A múltkor 3 órát dumáltunk a barátaimmal hétvégén, este a város (megyeszékhely) sétálóutcáján és 1 részeg hajléktalanon kívül senki nem volt ott rajtunk kívül. Szórakozóhelyek nincsenek (vagyis vannak, csak zárva), csak kocsmák.

Pesten tényleg más a helyzet. Vannak ott is barátaim, néha eljárunk szórakozni. Ott viszont úgy vagyok vele hogy a távolság miatt mi a francnak ismerkedjek. Úgy sem lesz belőle hosszú távon semmi.

2018. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

szerintem kicsi az esély igen! én is vidéken élek, kb nincs már velem egyidős korcsoport!! nagyon utálom ezt a szitut, főleg, hogy keresztény neveltetést kaptam és számomra fontos, hogy a társam is keresztény legyen, szóval kb a nullával egyenlő az esélye, hogy innen találok magamnak társat! Én emiatt leginkább online társkeresőket használok és elutazok, ha valakivel szeretnék ismerkedni.

Ez az én tapasztalatom!


30/F

2018. nov. 14. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nemcsak vidék és vidék, hanem iparváros és iparváros megyeszékhely között is van különbség. Nem mindegy, hogy Salgótarjánról vagy Győrről van szó.

Szerintem simán te vagy a lúzer. Egy kisvárosban is lehet párt találni, sőt egy faluban is.

2018. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Szegeden tanultam és ittmaradtam élni is egyetem után, ez a hely tele van fiatal pinával.


Szolnokról származom, az közel áll az iparváros leíráshoz, na ott nincs semmi élet és csajok sem. Péntek-szombaton is a városban csak középiskolásokat látni vagy kevés huszonévest akik nem tanultak tovább és ottmaradtak.


Én a helyedben megcéloznám Pestet, vagy valamelyik hozzád közel lévő, lakosság alapján top 5 nagyvárost lakni, mert ott ahol laksz nem lesz jobb és ha maradsz, akkor ezután is csak síránkozni tudsz majd.


26/F

2018. nov. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is vidékről, iparvárosból származom, itt lépten-nyomon látni fiatal (huszon-harmincx éves) párokat, folyamatosan költöznek ide, építik az új házakat, szülik a gyerekeket. Rengetegen itt találnak viszonylag jól fizető munkát a közeli gyárakban, építkezéseken (diplomások és kétkezi munkások is) és Budapesten (30km-re), úgyhogy áramlanak be az emberek, hiába nincs itt sem szórakozási lehetőség. Gondolom sok egyedülálló fiatal is jön a munka miatt. Az egyetem miatt most Szegeden lakom, itt is rengeteg a fiatal, nem csak egyetemisták, hanem a kicsit idősebbek is, akik egyetem után itt maradtak. Szerintem otthon sincs hiány fiatalokból, amiért érettségi után elmegyünk más városokba egyetemre, mert a beköltöző fiatalok nagyjából kiegyenlítik a hiányt.
2018. nov. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!