Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hány centit hazudtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány centit hazudtok a magasságotokról társkereső profilon?

Figyelt kérdés
Szó sincs róla, hogy centiméterszalaggal mászkálnék, de szemmértékem van, és bárkit össze tudok vetni a rokonok, ismerősök magasságával személyesen. Találkoztam már olyannal, aki ebben csalt, és nem értem miért, mert úgyis kiderül, ha látványos a különbség.
2018. nov. 18. 01:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem szoktam hazudni. Nincs értelme. Mindig őszinte vagyok.
2018. nov. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
62%
Semennyit. Kereken 180 vagyok, a legtöbb hölgynél pedig pont ez a limit, úgyhogy felesleges lenne.
2018. nov. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%

Én őszintén leírom, hogy kb mennyi, mivel pontosan nem tudom.

Szerintem is ciki, ha valaki hazudik erről, taliztam már maximum 180 magas sráccal aki több mint 190nek mondta magát... :D Nem fordultam vissza, de nem volt második randi. Persze más okok miatt sem.

2018. nov. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%
180-nál végképp nem értem, hogy miért hazudik valaki. Én egyébként is szeretek őszinte lenni. Ennél pl. fel sem merült és merülne, hogy mást írnék be. Hiába vagyok "csak" 168.
2018. nov. 18. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
10%
180 vagyok, nem csalok ezzel. Viszont az életkoromból letagadok, de ez többé-kevésbé szükséges, mert még akarok gyereket, szemben a korosztályom többségével. Ha simán beírom hány éves vagyok, akkor fel sem tételezik, hogy még akarok, nem érdeklem azokat a nőket akik szintén akarnak. 47f.
2018. nov. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
51%

Én 3-5 cm-t.

Egészen pontosan 157 cm vagyok, és nagyon szégyellem magam, hogy ilyen picire nőttem. Direktben nem írom ki, de ha valaki rákérdez, akkor 160-162 centit szoktam mondani.


28 N

2018. nov. 18. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
91%
Majd 180 centi vagyok nőként, de "bevallom", még ha be is szólogatnak érte. Az ő bajuk, hogy mentálisan ilyen alacsony szinten vannak.
2018. nov. 18. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
15%

A leggyakoribb férfi hazugságok :


- nagy a farkam

- magas vagyok

- jól keresek


Stb


Ne lepődjetek meg ha amúgy az miatt hajtotok el egy pasit mert nem 180 magas hanem csak 178. Ezért hazudnak !

2018. nov. 18. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

Én nem szoktam ebben hazudni.Viszont talàlkoztam màr olyan pasival,aki 180-nak hazudta magàt,aztàn mire eljött az első randi,valahogy összement kb 165-re.Mivel én kb annyi vagyok,nem volt nehéz betippelni hogy ő sem magasabb.És még megkérdezte,nem okozott-e csalódàst? Nos,a magassàgàval nem.Mert az annyira nem fontos,a hazugsàgot viszont nem toleràlom.Aztàn volt màs fűllentése is.Természetesen nem talàlkoztam vele többet.

Szóval teljesen felesleges magassàgról és bàrmi màsról hazudni.Mert úgyis minden kiderül.Akkor pedig normàlis embernél ez ."szakító ok".

2018. nov. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
11%
183cm vagyok, és ez a magasságom, így ebben nem kell hazudnom. A súlyommal szoktam kicsit csalni. 80 kilót mondok, valójában 105, de hátha nem tűnik fel:) A farkam mérete átlagos. Nem kicsit, nem is túl nagy.
2018. nov. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!