Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hány centit hazudtok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hány centit hazudtok a magasságotokról társkereső profilon?

Figyelt kérdés
Szó sincs róla, hogy centiméterszalaggal mászkálnék, de szemmértékem van, és bárkit össze tudok vetni a rokonok, ismerősök magasságával személyesen. Találkoztam már olyannal, aki ebben csalt, és nem értem miért, mert úgyis kiderül, ha látványos a különbség.
2018. nov. 18. 01:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
91%

5: És életed végéig titkolod a korodat? Valahogy nem látom lelki szemeim előtt, hogy gyerekvállalásra alkalmas egy olyan kapcsolat, ahol ezt titkolni kell.

Akinek a korod az akadály, az hónapokkal később is ki fog dobni, mert ettől nem fogsz tovább élni, nem lesz egészségesebb a spermád, stb. Viszont sokan a korod elfogadnák, de a hazugság miatt kidobnak.

Mit nyersz vele?

2018. nov. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 Gymnospermatophyta ***** válasza:
85%
11: Ráadásul a bemutatkozás résznél kilehet fejteni, ha annyira akarja és szerinte emiatt utasítanák el... hogy ő egyébként szeretne gyereket. És ezzel a gond letudva. De hát ugye az ész... :D
2018. nov. 18. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
43%
185 vagyok, 184-et írtam táskeresőn, illetve a születésnapomat is űgy jelöltem meg, mintha 13 nappal fiatalabb lennék.
2018. nov. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Én sem hazudok, nagyon nem szeretem visszafelé sem. Nekem ez elvi kérdés. :)


40F

2018. nov. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
87%

Aki nulladik lépésben (ismerkedés előtt!) hazudik, az mit vár? Hogyan tovább?


Nyilvánvaló, hogy nem hazudok, de nem azért, mert meglehetősen magas vagyok (pár centi híján 2 méter), hanem mert ez nálam elvi kérdés.

2018. nov. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Én elfogadok másokat a magasságukkal, de a hazugságot csak nagyon rendkívüli esetben tartom jogosnak, ez pedig nem az, de pozitívan értékelem az itt kapott választ attól is, aki név és arc nélkü, az internet homályába bújva leírta, hogy ő ebben biziny hazudik, hiszen válaszolt a kérdésemre, még ha számomra visszatetsző is egy ilyen hazugság, és sokat ront az összképen, mert ha ebben nem őszinte, még miben nem?
2018. nov. 18. 08:16
 17/27 A kérdező kommentje:
Az elírások miatt elnézést, mobilról vagyok, és néha félremegy, nagyobb az ujjam, mint a karaktergomb...
2018. nov. 18. 08:18
 18/27 anonim ***** válasza:
82%
Sosem hazudtam semmilyen méretemmel kapcsolatban. 187 vagyok, ezen mit szépítsek? Nincs miért kisebbségi komplexusom legyen.
2018. nov. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
57%
Ha hazugságokat akarsz hallani, férfiakat a farkuk méretéről, nőket a testsúlyukról kérdezd. :D
2018. nov. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
27%

Én sem hazudtam soha ,de sajnos hiába vagy öszinte soxor még az sem elég.Ha túl jó vagy akkor el se hiszik és egyből mész a hazudozós zsákba...Pedig komolyan 2m hosszú a fsm.:D

Ez csak egy útalás arra h a statisztikák enyhe javítása nálunk lassan hagyomány..lásd a farokméret statisztikákat :D

De a nőknél ott a push up meg egyéb csalóka melltartók..


Értelmetlen hazudni szerintem.plusz bár kis apróság de ha már ilyen könnyen megy ki tudja mikor és mivel fog még átverni..

2018. nov. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!