Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, ti buktatok már bele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti buktatok már bele jól induló ismerkedésbe, az alábbi okok valamelyike miatt?

Figyelt kérdés

Férfi vagyok és segíteni akarok nektek, úgyhogy leírom, hogy eddig milyen okok miatt ábrándultam ki teljesen olyan lányokból, akikhez amúgy nagyon vonzódtam és még kedveltem is őket.


1. Erőltetett nyomulás.

2. Birtokló magatartás,féltékenykedés már ismerkedés alatt.

3. Faggatózás az exekről, régebbi csajozásaimmal kapcsolatos vájkálódás.

4. Lesajnáló megjegyzések a jövőbeli terveimmel kapcsolatban.

5. Ha kiröhög a barátnőivel, gúnyolódik rajtam.

6. A hátam mögött kibeszél, a szemembe jópofizik.

7. Unalmas sablonválaszok minden kérdésemre.

8. Nem vállalja fel saját magát,hanem szerepet vesz fel.

9. Kényszeresen meg akar felelni nekem.

10. Játssza az elérhetetlent.


2018. nov. 20. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Mr. Adonisz, csak ma este válaszol minden kérdésre. :D
2018. nov. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Igen, pár fájdalmas pofon kezd ráébreszteni, hogy az 1-2. nagyon nem frankó részemről. Kissé elcseszett módon kötődöm :/
2018. nov. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Huu de szigorú vagy. Akkor értem már miért nincs pasim. Szerintem azért mert én tolerálom ezeket a pasiban amiket felsoroltál, ők meg nem, pedig mindössze talán 1 ha jellemző rám, de hát istenem, nem vagyok hibátlan. Szerintem felszínes vagy ha ilyenek miatt szakítasz, főleg hogy még be is jön a nő.
2018. nov. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Oszt' kp-val fizetsz-e vagy kuponnyal!? :D

32/f

2018. nov. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Talán a 3-as, de a fagatozás túlzás. Es csak kíváncsiság!
2018. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

Ezek annyira triviálisak, hogy kamasz koromban az első szerelmek alkalmával leesett, hogy nem így kéne. Sokan belefutnak, valóban.


Viszont ettől függetlenül nem egyszer lekoptattak az utóbbi időben és nem jövök rá, miért. Az indok általában az volt, hogy nincs ideje/mélyponton van/sok dolog nyomasztja, ezért nem tud belém szeretni az illető. Illetők. Mindenki azt mondja, hogy erről nem tehetek (próbáltam azt is nyilván, hogy mondja el nyugodtan, mi a baj, megértem, ha van valami, de megbeszéljük, kitaláljuk a megoldást, de nem voltak vevők rá, pedig tartott már szerintem itt az ismerkedés). De én nem hiszem, hogy nem tehetek erről. Nem akartam egyiknek sem megfelelni, sem nyomulni, próbáltam csak jól érezni magam velük és emberileg mellettük állni, de valahogy csődöt mondott 1-2 hónap alatt minden ilyen ismerkedés.


Szerintem többünknél ez bonyolultabb.

2018. nov. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Kėrlek, ha lehet talåld ki, hogy a lányok a hibások miközben terápiåra szorulsz.
2018. nov. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
92%

Belőlem ilyenek miatt ábrándultak ki:

1. Megkérdeztem, hogy miért társkeresőzik mellettem.

2. Hisztiztem, mikor kiderült, hogy nős.

3. Nem háláltam meg a gyrost egy szopással a parkolóban.

4. Nem szeretem az anàlt.

5. Nem akarok fogyni 10 kilót. (160/55 vagyok.)

6. Kisebb a mellem, mint ruhában gondolta.

7. Nem érdekel nyitott kapcsolat.

8. Nem takarítottam ki nála egy hónap járás alatt egyszer se.

9. Anyukája nem ilyen nőt képzelt mellé.


Ezekre van valami jó tanácsod? Mármint azon kívül, hogy legyek egy ordas ku.rva, akiben 10 kiló szilikon van, és így sincs több 40 kilónál.

Előre is köszönöm!

2018. nov. 21. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

engem 4-8 zavarna a dolog a többi belefér.2es még lehet akár aranyos is :)Nem is értem miért nem tudnak örülni a 2esnek az emberek

ooo le maradt még a 10is kiesik..De végülis megbocsájtható..ha jól játsza.

Sry engem nem a nők külseje hanem személyisége érdekel...abba tudok iszonyatosan belezúgni.

2018. nov. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!