Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi idővel szakítás/válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idővel szakítás/válás után fogtatok bele újra az ismerkedésbe?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok, mennyi idő kell minimálisan, hogy az ember érzelmei/gondolatai lecsituljanak?

Eddigi összes komoly kapcsolatom után jóformán azonnal beleugrottam egy újba és sosem lett jó vége, megfogadtam többet nem teszem.

Jelenleg 3 hónapja egyedül vagyok és még mindig gyötör időnként, ha az exemre gondolok, de ideje lenne már kilépnem ebből. Természetesen nem arra gondolok, hogy összeszedjek valakit, csak hogy legyen, de ezúttal úgy érzem, az élet kb minden történésére extrém zárkózott lettem.


2018. jan. 10. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Amennyi ideig a kapcsolat tartott.
2018. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem eddig mindig legalább fél év kellett. De volt olyan is, mikor 2 évig nem tudtam és nem is akartam mással kezdeni. Voltak ott is ilyen hiányérzeteim, de éreztem, hogy nem vagyok túl rajta és csak az exemet keresem a másikban.


Az okosok azt mondják, hogy az egy évnél kevesebb ideig tartó kapcsolatoknál mindig a kapcsolat idejének megfelelő idő lesz nagyjából elég, a pár éveseknél pedig az "évszakváltások" ideje, egy év minden ünnepével, szokásával, satöbbivel, amit előtte együtt éltetek meg. A 8-10+ éveseknél meg ez beláthatatlan, az már egy komplett életszakasz szinte.


Életkortól is függ. Kamaszként az emberek nem sokat rágódnak rajta, nincsenek annyira mély kapcsolatok sem, más alapján is választanak párt. 30-40 körül már más a helyzet, ott úgy gondolom, egy 5-10 éves kapcsolat hagyhat kitörölhetetlen nyomokat is. Más az, amikor valakivel ennyi időt együtt élsz és mindenben az életed része lesz.

2018. jan. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem az első, és az egyetlen a mostanin kívül, 3 évig tartott. De a végére elmúlt a szerelem, stb, ahogy szakítottam, rá 1 héttel volt már udvarlóm. Rá 1 hónapra pedig már jártam a leendő férjemmel :)

Ez szerintem attól függ, milyen kapcsolat ért is véget.

2018. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Féléven belül már volt egy randim - hagyjuk :D -, de közben a jelenlegi párommal is levelezgettem.
2018. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez első kapcsolatom 4 évig tartott, fél évig nem ismerkedtem.

Az utolsó kapcsolatom 5 hónap volt. 2 hónap alatt túl vagyok rajta.

Egyén függő.

2018. jan. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!