Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van más is akinek EGYEDÜL...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is akinek EGYEDÜL kell tölteni a karácsonyt, a Szilvesztert?

Figyelt kérdés

Már mint úgy értem, hogy más is egyedül lesz akkor?

Mi a helyzet a Szolnok megyeiekkel? Őket sosem szoktam itt látni gyakorin :(. Mint ha annak a megyének semmilyen lelki baja nem lenne, néha úgy érzem.


Leginkább 20-30 éves nők válaszára lennék kíváncsi.. vagy hogy van e olyan aki Szolnok környéki?



2018. nov. 23. 13:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
71%
Én nagy valószínűséggel egyedül fogom tölteni mind a kettő ünnepet. De igazából én már megszoktam ezt.
2018. nov. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
74%
De jó lenne egyszer egyedül tölteni!
2018. nov. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
77%
Egyedül, mint nő nélkül, de nem magányosan, mert amúgy meg a családdal.
2018. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
50%
A karácsony és a szilveszter ugyanolyan nap, mint az év többi napja.
2018. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Nem igazán vagyok szociális személyiség. Nincsenek barátaim, max egy-egy netes haver, de mindenki messze lakik.

Barátnőm nincs.

2019. január elején lesz 9 éve hogy anyum elhunyt. Apumnak meg messze van ide barátnője, de amúgy sem kedvelem. Soha nem voltam még nála.

Apám oda szokott járni. Bár többnyire van, hogy karácsonykor itthon van 1 napot kb, de szilveszterkor mindig egyedül vagyok.

Igazából úgy kezelem többnyire mint egy átlagos napot, de azért kicsit fájó, hogy ilyenkor is egyedül vagyok.

2018. nov. 23. 13:53
 6/32 anonim ***** válasza:
83%
Én meg úgy érzem, hogy a Hajdú-Bihar megyeieknek sincs gondja. Még társkeresőn sincsenek fent.
2018. nov. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Amúgy beszélgettem már néhány emberrel így privátba, akkor mondták, hogy vannak szolnok megyeiek is, de valahogy akkor sem sűrűn találkozom velük :/
2018. nov. 23. 13:57
 8/32 anonim ***** válasza:
41%
Én férfi vagyok, de műszakban töltöm a karácsonyt és örülök is neki, mert gyűlölöm ezt az ünnepet. :D Az üzem nem állhat le! :D
2018. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Mondjuk a karácsonyt én sem szeretem már annyira, mert dec. 24.-én került kórházba anyum, ahol már akkor este egyszer meghalt, csak akkor még visszatudták hozni az életbe. Utána meg 27.-ig éber kómában volt.


Amúgy ha lehetséges, akkor moderáljátok már magatokat légyszíves. Nem fogok lepontozni, se reportolni senkit, csak viselkedjetek már.

2018. nov. 23. 14:24
 10/32 anonim ***** válasza:

Múlt évben egyedül töltöttem, több ezer kilométerrel családtól, barátoktól. Nem túl jó, de elviselhető.

Most viszont úgy alakul, hogy a családom ÉS a barátaim is mind velem együtt ünnepelnek. :)

2018. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!