Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromnak igaza lenne? Legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak igaza lenne? Legjobb barátnőmmel befizettünk egy kéthetes Thaiföldi utazásra. Karácsonyt és Szilvesztert töltjük kint.

Figyelt kérdés
Erre párom kiakadt, hogy tehetek vele ilyent. De hamar kellett cselekedni, mert ma lejárt az akció és holnap már nem tudtuk volna megvenni. Úgyis az egész évet együtt töltjük, most miért kell két hét miatt hisztizni?

2014. dec. 2. 20:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kamu, ugye?
2014. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Én simán kidobnálak a "párod" helyében, de lehet hogy ő egy t*ketlen, akkor szerencséd van.
2014. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Együtt éltek? Együtt töltötték volna az ünnepeket?

Ha igen, akkor teljesen jogos, hogy kiakadt. Főleg így, hogy meg sem beszélted vele, csak kész tények elé állítottad.

2014. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendes tőle, hogy csak kiakadt, örülj neki. Biztos nagyon szeret téged. Én a helyében szakítottam volna azonnal. Feltételezném, hogy nem szeret a másik, ha ezt teszi.
2014. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom beleképzelni magát a helyébe, és valószínűleg én is rosszul reagáltam volna. Ha egy "mezei", év közbeni utazásról van szó, akkor még talán elnézném az egészet, de a Karácsony nálam szent.
2014. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Örülj neki hogy szeret!

Amúgy ez nem kölcsönös!

milyen dolog ez? az utolsó pillanatban szólsz:ja igen

te itthon maradsz mi meg elhúzunk!

2014. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Nem az utolsó pillanat, még van idő. Majd elutazik a szüleihez.

De én mindig oda vágytam. És ez egy kihagyhatatlan alkalom volt. Már csak két hely volt, és a legjobb barátnőmet szinte csecsemőkorom óta ismerem.

De tényleg. Párommal úgyis egész évben együtt vagyunk. Csak most durcásan elhúzott itthonról. Nem hagyhatom, hogy korlátozzon.

2014. dec. 2. 20:48
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted helyes dolog pont az ünnepekkor lelépni és itt hagyni a párod, akkr gratulálok és remélem otthagy, aztán kereshetsz mást, aki elviseli az önzőséged.
2014. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltál már vele beszélgetni, kommunikálni?
2014. dec. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mehettél volna vele is.

Egyébként meg bunkóság, hogy meg sem beszéled vele.

Igaza van, nálam ez szakító ok lenne, hogy a párom ennyire nem vesz semmibe! És ez nem korlátozás. Teljesen más lenne, ha előre megbeszélitek, hogy te elutaznál a barátnőddel és ő azt mondja, hogy jó. De így közölni vele, minden megbeszélés nélkül, bunkóság. Nem is szereted!

2014. dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!