Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a szőke haj hátrány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a szőke haj hátrány az ismerkedésnél, akkor miért festeti a legtöbb ember szőkére a haját?

Figyelt kérdés

2018. nov. 24. 10:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A legtöbb nő festeti szőkére a haját. Nőknek előny.
2018. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Ez megint csak a szokásos "egy dologra vezetem vissza a sikertelenségem" végtelenített siránkozás újabb fejezete.

Eddig az volt, hogy

- 180 cm alatti vagyok,

- 80 kg alatti vagyok,

- túl jó fiú vagyok,

- diploma nélküli vagyok,

- félmilliós fizetés nélküli vagyok,

és ez hátrány csajozásnál.

2018. nov. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Teljesen más egy természetes szőke, színtelen típus, mint egy festett szőke.
2018. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

2


Bár ha ez valakinél mind megvan, akkor valóban semmi esélye, nem kell ezt szépíteni.

2018. nov. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
...mint haverom apja? De jókat nevettünk a citromfején :D Olyan volt mint egy elszabott eksztázis dídzsééééj :D
2018. nov. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem festeti a legtöbb ember szőkére a haját. Ez talán legutoljára a 80-as/90-es években volt divat. Nem is hátrány ismerkedésnél.
2018. nov. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#1: Ha egy férfi hajfestésre vetemedik, úgy hogy nem őszül, akkor 99%-ban szőkére festi a haját.
2018. nov. 24. 12:39
 8/11 anonim ***** válasza:

7


Én pont hogy sötétebbre festeném. Igaz a mostani is sötétbarna.


Vagy full fehérre... a la Raiden

2018. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak ritkán festik a hajukat. A nőknél meg előny, ha valaki szőke, több férfinak tetszik.
2018. nov. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező miért vagy ilyen értetlen? Az a hátrány ha a férfinak szőke a haja!


A férfiak között pont hogy rengetegnek a szőke haj jön be (vagy épp tojik rá milyen a másik haja és megdugna egy szép szőke, de egy szép sötét hajú nőt is).


A nők közül van, hogy soknak nem tetszik a szőke haj egy férfin, mert valamiért gyengeséget, férfiatlanságot látnak bele.


Férfiak nem festetik a hajukat. Ezerből egy.

2018. nov. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!