Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Kicsit talán buta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kicsit talán buta kérdés, de kíváncsi lennék rá? Több lent.

Figyelt kérdés
Ti szoktátok a kiszemelt lány fb vagy instagram adatlapját kamu fb-insta profilból nézegetni, onnan bekövetni/ismerősnek jelölni? Esetleg tároltok magatoknak gépen/telefonon adatokat, képeket a nőről?
2018. nov. 25. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem.


Ha erre a csaj rájön alapból bukta annak a pasinak.

2018. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hogy jönne rá? :D Nem ír rá az illető a nőre, csak nézegeti a fb adatlapját, esetleg az insta képeit/napisztorit. Ugyanakkor infókat szerez a lány szokásairól, mit szeret/mit nem, stb. Így felkészülhet a lány meghódítására.
2018. nov. 25. 20:06
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Inkább élőben nézegetem a csajt, próbálok a közelébe férkőzni és beszélgetni vele.
2018. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Esetemben kissé nehéz lenne, mert 5 éve házas... Szóval valahogy szét kéne szedni őket. De megőrülök ezért a nőért.
2018. nov. 25. 20:09
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
@4: Magyarán ott mászkálsz az autószalon előtt és csorgatod a nyálad egy olyan kocsi után, ami nem lehet a tied. Tedd helyre a tökeid és lépj tovább!
2018. nov. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
#5: nem egyszerű ez. Tudom, hogy bejövök neki, mások is mondták és ő is tett erre utalásokat. De én nem mondanám neki azt soha hogy váljon el, viszont valahogy a tudatába kell tennem hogy ez lenne a helyes döntés.
2018. nov. 25. 20:13
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Kezdő erőszakoló/pszichopata.
2018. nov. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
#7 NEM. Soha nem tudnám ezt az angyalt bántani. Sem tettekkel, sem szavakkal.
2018. nov. 25. 20:19
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Lol


Férfi vagyok, nem valami elkefélt tini, hogy kamu profil kelljen.


És ha meglátja a csaj, hogy érdeklődöm utána, akkor mi van?


Btw, ha megkeresem a közösségi médiában, akkor azért teszem, hogy elhívjam randizni, nem azért, hogy checkolgassam.

2018. nov. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Leginkább a férje miatt kell a kamu fb.
2018. nov. 25. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!