Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-as,40-es férfiak! Lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-as,40-es férfiak! Lenne esélye egy 30-as kisgyerekes, magára adó, nem buta, csinos nőnek? Vagy a gyerek már kizárólag ok?

Figyelt kérdés
Sok helyről hallom,hogy gyerekkel már nehezebb,szinte lehetetlen párt találni így.Nem apát,társat keresnék,persze ne zavaró tényezőként tekintsen a gyerekre.
2018. aug. 8. 04:26
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
*kizáró
2018. aug. 8. 04:27
 2/25 anonim ***** válasza:
53%

Nekem nem kizáró ok, nekem is van egy 7 éves fiam.

32/F

2018. aug. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%

Van esélyed.


41/F

2018. aug. 8. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%

Lényegesen nagyobb, mint egy pl 35 éves, gyermektelen nőnek nálam.

A gyerkőcös anyukák valahogy szerethetőbbek.

2018. aug. 8. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
70%
Nálam inkább előny. Nekem is van egy gyerekem, bár már nagy.
2018. aug. 8. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
51%

Van, hogy lenne.


Nemsokára megjelennek a fanyalgók, hogy náluk nem lenne esélyed, mert nem akarják mások gyerekét nevelni/anyagiakat ráfordítani stb, de neked csak egy férfira van szükséged (és nem a fanyalgók közül fog kikerülni a szerencsés nyertes), aki a gyermekeddel elfogad titeket, olyannak, amilyenek vagytok.


Sok szerencsét, sok boldogságot!

2018. aug. 8. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
29%
Esély mindenre van, a kérdés az, hogy mekkora.
2018. aug. 8. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
81%

Te is tudod,hogy a kérdésedre vegyes választ kapsz. Ahogy előttem is írták:vannak, akik alapjáraton elutasítják a gyerekes anyával történő ismerkedést, vannak akik nem.


Messzemenő következtetéseket ne vonj le a válaszokból, de ha valaki megkeres priviben (bár nem ez az oldal lényege, de tudjuk,hogy megtörténik) szerintem ne zárkózz el!


Írod,hogy nem apát keresel, ez tény, de ha valakivel megismerkedsz, összeköltözöl, együtt éltek, családként kell,hogy működjön az egész.


Én is gyerekkel találtam párt, de már előre elhatároztam,hogy nem költözöm össze senkivel. Igy valahol megmaradt a mi külön életünk,de majdnem annyi időt töltünk együtt mintha együtt élnénk.

2018. aug. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
És egy három kisgyerekes anyukának? Unokatesóm ebben a helyzetben van, van esélye párt találni?
2018. aug. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
90%

Vannak akik alapból kizárják azt, hogy gyerekkel rendelkező nővel ismerkedjenek


Vannak akik adnak neki esélyt.


Ez nagy mértékben függ attól, hogy a gyereket leszámítva úgymond mennyire illetek össze, és mint mindenhol máshol mennyire vagytok vonzóak a másiknak.


Nekem 1 gondom volt egyszer egy ilyen kapcsolatban az a volt apa....egy kretén idióta volt, a gyereket is ellenem nevelte, és a gyerek sem fogadott el ez által, sokáig húzódott a válás is állandóan bíróság meg már távolságtartási végzés is uuuu na ott betelt a pohár.


De volt egy nő akinek volt egy aranyos kedves kislánya és a nő is jól nézett ki, csak ott már 8 hónap után döntenem kellett ovlna, hogy elköltözöm e vele valahová odébb és az nem működött akkor.


7 ből 2 kapcsolatom volt ilyen.

2018. aug. 8. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!