Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiúnak kell írnia a lánynak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúnak kell írnia a lánynak? Ha a lány nem ír magától, az gondot jelent? Tetszik valaki, írunk egymásnak egy-másfél hetente, viszont van barátja. Abba kell hagyni?

Figyelt kérdés
2018. nov. 26. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Én most szakítottam meg a kapcsolatot valakivel, mert legutóbb én írtam neki és 12 napja nem válaszolt. Ráadásul le akart velem feküdni, ő keresett meg engem, pedig egyszer már szétrobbantunk, de hónapok múlva megkeresett újra. Aztán nehezen tudtunk randihelyet és időpontot egyeztetni, tettem egy javaslatot 12 napja, amire se kép, se hang...Nem hiszem, hogy nekem kéne keresni. Letiltottam mindenhonnan.
2018. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
ui: Nő vagyok.
2018. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
ui2: Nekem is volt barátom, amikor napi szinten levelezésbe bonyolódtam valakivel. Nem volt túl szép dolog, de életem legjobb döntése volt. Ha szerelem, akkor szerelem. Ha nem az, akkor úgyis elhal.
2018. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
20%
Csak nem Ali-Gator? XD
2018. nov. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%

Hát nem tudom. Ez, hogy ki mikor ír facebookon és az mit jelent, ez úgy hülyeség ahogy van. Nem ebből kell kiindulni. Jól sejtem, hogy az ezredforduló környékén születtetek?


24/F

2018. nov. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Rosszul sejted:) Én már a 20-as éveim végén járok, a hölgy pedig 25:) Nem vagyok Ali-Gator, de jó poén volt:) Viccet félretéve, sosem kezdtem még olyan lánnyal, aki foglalt volt, mert tudom, hogy nem illik. Viszont ő személy szerint nagyon tetszik, ráadásul, amikor megismerkedtünk, életem eddigi legkeményebb szakítása után voltam. Nem is mertem sokáig megszólítani, de hogy őszinte legyek, most is van bennem félsz, amikor írok neki, mert úgy érzem tilosban járok, és néha eszembe jut a volt barátnőm is, akivel viszont rosszban vagyok... Két szék között nem akarok padlóra ülni... Ha esélytelen, akkor most kell kiszállnom. De mivel már nem találkozunk napi színten, mióta végeztünk az egyetemen, maradt a Facebook. Ha elhívom valahova, nem jön el, ami érthető, mert van barátja. A múltkor viszont összefutottunk az utcán, úgy hogy ott volt a pasija is, vadul integetett át nekem... Úgy érzem ki kellene szállnom, mert együtt él vele, de viszont azt is érzem, hogy hibázok, ha "futni" hagyom. Mivel jóban vagyunk egymással, ha nem is lenne köztünk semmi, akkor egy barátot vesztenék el. Viszont ő egy olyan barát, hogy már első alkalommal is a nőt láttam meg benne... Aki nem mellesleg egy nagyon rendes ember...
2018. nov. 26. 23:12
 7/10 anonim ***** válasza:
@6: Te totál tévúton jársz; jobb lenne, ha hagynád a francba, mert csak elvonja a figyelmed.
2018. nov. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek, ezek tévutak. Én is belebonyolódtam egy ilyen felesleges ügybe év elején és fél évig tartott kivergődni belőle. Tipikus, hogy van egy csomó szabad nő/férfi, de mindig a foglalt kell. :D
2018. nov. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%

Mennyire erzed magad istencsaszarcsavonak ?


O most ismerkedik a pasija mellett. Sokkal de sokkal jobbnak kell lenned hogy talan, ne csinalja veled ugyanezt.


De a gerinctelenseget mar megmutatta... Ha ilyen kell neked.

2018. nov. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
olyan csaj minek kell neked akinek van valakije mégis félre bax? szerinted melletted nem fog félre dugni?
2018. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!