Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16 éves vagyok fiú! Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok fiú! Van egy 19 éves lány akivel együtt voltam 3és fél hónaig. Minden tökjóvolt csak az első 1. / másfél hónapban voltak vitáink. De nagyon szerettük egymást. Aztán szakított velem mert jogy túl gyerekes vagyok. ?

Figyelt kérdés

Előtte meg mindig monda hogy szerinte nem számít a korkülömbség.

És azt mondja hogy még érez irántam valamit de az nem elég egy kapcsolathoz. És nem tudom hogy tudnám visszahozni neki azt hogy megint ugyan ugy szeressen mint előtte. Mert mondta hogy igen tudmajd szeretni megint de ahhoz neki idő kell. Mit tudnék csinálni hogy visszakaphassam őt? Már nincs semmi ötletem

2hete szakítottunk. És azóta is minden nap beszélek vele, mert nem birom ki hogy ne beszéljek vele.

És egysuliba járunk.



#szeretet #Hiányzik nagyon
2014. aug. 11. 10:46
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Tök jók ezek a mai "kapcsolatok". :) Még szerencse, hogy csak az első egy-másfél hónapban voltak vitáitok. :D
2014. aug. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

De az is csak azért volt mert féltékeny volt egy osztálytársára.

És azok is csak kis viták voltak és kevés volt.

2014. aug. 11. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Kérdező, érezd már az iróniát az első válaszban :)


Ne beszélj vele minden nap, éld a saját életed. Ha akar valamit akkor minél jobban "távolodsz" tőle, ő annál jobban fog közeledni.

2014. aug. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ezt próbálom de nem megy.
2014. aug. 11. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!