Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is már reménytelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is már reménytelen az egész hogy legyen valaha párom?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon égő, hogy 24 éves vagyok, de nem volt még barátnőm. Már rég óta szertnék, de sajnos nem alakult úgy.

Pedig 12-13 éves koromtól mindig azt vártam hogy nagyobb legyek egy legyen barátnőm, de hát nem jött össze 😕

Régebben otthon ülős voltam, akkor neten próbálkoztam, mostanában a munkám miatt rengeten ember között vagyok, korombeli nők is vannak. De sokan nem keresnek normális párkapcsolatot. Én pedig azt szereznék. Már nagyon szomorú vagyok, elkésettnek, és szerencsétlennek érzem magam. Kezdem feladni az egészet. Szerintem egy nőnek sem kell egy 24 éves akinek még sosem volt barátnője. Jól gondolom?😕 (nem vagyok már szűz)


2018. nov. 27. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
A végén lévő zárójeles megjegyzést figyelembe véve szerintem nem olyan nagy a baj :D
2018. nov. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De csak 2 lánnyal voltam. De már nem szeretnék több ilyet, elég volt az a kettő, barátnőt szeretnék. :)
2018. nov. 27. 10:31
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 23 vagyok és még szűz is mellé! Erről ennyit!
2018. nov. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
#2 Akkor ezek szerint konyítasz a nőkhöz: valahogy azt a kettőt is sikerült akkor becserkészni. Valamit tudsz - sok férfinak meg elérhetetlen, megfoghatatlan, idegen életforma a nő. Szerintem csak magad alatt lehetsz most valamiért(lehet, hogy az időjárás), csak meg kéne ráznod magad és akcióba lendülni.
2018. nov. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 33 évesen lettem szingli több éves kapcsolat után és mégsem vagyok kétségbeesve. Nem gondolod, hogy "kissé" túlságosan rágörcsölsz a témára? Ezt messziről megérzik a nők és menekülnek tőled.
2018. nov. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez van. :)
2018. nov. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha ez vigasztal:28 éves vagyok, és sosem volt még barátnőm, sőt sosem smároltam még... Én okkal vagyok ideges ez miatt. Te nem,mert ha két nő már ágyba bújt veled, akkor már többet elértél, mint én valaha is, és én két év múlva 30 leszek...
2018. nov. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igazából sokszor én is csodálkozom, hogy összejött 2 vel, de ez csak a szerencsének köszönhető, és nem magamnak:D

Bárcsak így járnék egyszer egy barátnővel is:)

2018. nov. 27. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!