Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 22 évesen totál elvesztettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen totál elvesztettem a hitemet hogy lesz barátnőm valaha. Tényleg az egész hátralévő életemet egyedül kell leélnem?

Figyelt kérdés

Pár dolgot leírok magamról. Egyetemen tanulok egy gazdasági szakon(elég jó eredményekkel), harmadéves leszek, magyarral együtt három nyelven beszélek, sportoló vagyok/voltam, vékony(kb 75-80), magas(180cm), szemüveget nem hordok.


Önbizalmam már nincs(főleg a sikertelenségek miatt), becsületesnek tartom magam, viszonylag keveset beszélek, nem vagyok nagydumás, nem vagyok felvágós, sőt, inkább próbálok nem feltűnősködni.


Sok lánynál próbálkoztam, de még esélyt sem kaptam. Természetesen nem is kell mondanom, hogy még egy lánynak sem tetszettem.

Nem tudom, mi az, amibe még lehet kapaszkodni, lassan életem felét leéltem, és nem úgy tűnik, hogy bármi is változna.


2016. aug. 10. 13:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%

Az nem is valódi önbizalom, ami összeomlik mások vagy negatív élmények hatására. A valódi önbizalomnak semmi sem szab gátat, semmi se képes lerombolni.

Előbb magadat kell rendbe tenned, majd utána a lányoknál próbálkozni. Ha végre megbékéltél önmagaddal, akkor a kisugárzásod is jobb lesz, sokkal oldottabb leszel más emberek, esetleg lányok társaságában, és nem fogsz lényegtelen dolgokon görcsölni. Na majd akkor megkapod a lányok figyelmét.

2016. aug. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Aha, értem. Ez ugye nem jön az egyik napról a másikra. Hogyan tudnám ezt elérni, "merre" felé induljak?
2016. aug. 10. 13:54
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, én egy rettentően magamba fordult ember voltam, rengeteg gátlással és keserűséggel, végtelen öngyűlölettel. Egyszerűen olyan mélyen voltam, hogy onnan már csak felfelé vezetett az út, nem volt hova tovább süllyedni.

Egyébként Eckhart Tolle hangoskönyveit tudom nagyon ajánlani, számomra nagyon hasznos volt.

2016. aug. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Kornélia* válasza:
70%
Kedves kérdező! Ne aggódj, nem kell az egész hátralévő életedet egyedül leélned. Nagyon fiatal vagy még, meg fogod találni a hozzád illő társat. (Hidd el, még legalább 20 évet kell leélned ahhoz, hogy eljuss az életed feléig!!! :) Nem írtad, hogy milyen módon próbálkoztál lányoknál, pedig az is fontos. Lehet, hogy itt van az első probléma, de ezen könnyen lehet segíteni.
2016. aug. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

A próbálkozásaimat le tudom írni.


Először is voltak olyanok, amiket barátságból próbáltam volna továbbvinni. Egészen pontosan kettő ilyen volt, de mindkettő lánynak csak barátként voltam jó, többet nem szerettek volna tőlem(ez nem azt jelenti, hogy csak két lány barátom van/volt, csupán náluk próbáltam). Volt a klasszikusnak mondható bénaság. Suliban láttam lányokat, nevüket tudtam, vagy megkérdeztem ismerősöket, facebook on bejelöltem, rájuk írtam. Ezek a kísérletek olyanok amilyenek. 1-2 esetben még jó és hosszú beszélgetés is kialakult, de hiába, volt, aki azt mondta, hogy ő nem szeretne ennél többet, de volt olyan is, hogy egyik napról a másikra nem írt vissza.

Aztán megpróbáltam a társkeresőkön is, mondom hátha... Az se hozott eredményt.


Iskolában nem tudok ismerkedni, nem tudok olyan szituációt kialakítani sajnos, hogy beszéljek lányokkal. Most szaktársaimat leszámítva mondom, közülük senki sem olyan- akinek nincs kapcsolata-, hogy bepróbálkozzak.


Bulizni nem járok, nem vagyok partyarc, barátaimmal szoktam eljárni, de még így sem adatott esély.

2016. aug. 10. 14:23
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Attol ne felj, nem leszel te se olyan szerencses, hogy meguszd...

Nekem pl 25 evesen lett eloszor baratnom, es en is azt hittem hogy sose lesz...

2016. aug. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%
Kétféle dolgot tudok írni: az igazságot és közhelyeket. Az egyik lerombolja a maradék hited, a másik pedig hamis reményt ad, melyikre vagy kíváncsi?
2016. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
8%
Húzzál el dolgozni! Talán az élet megnevel!
2016. aug. 10. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 15:05

Dolgozok is, te tetű. Nem igazán értem ez hogyan jön ide.


ma 14:58

Természetes az igazság.

2016. aug. 10. 15:09
 10/17 anonim ***** válasza:
Miért tetűzted le szegény válaszolót?
2016. aug. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!