Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem egészséges az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem egészséges az, hogy 22 évesen nem volt barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem ismerkedtem és nem is buliztam sohasem mert tanultam vagy a szabadidőmben a hobbimmal foglalkoztam. Edzettem, olvastam vagy videojátékoztam. Sok ismerősöm 17-18 évesen már csajozott és úgy érzem, hogy nagyon le vagyok maradva.

2018. nov. 28. 09:47
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
68%

nekem is 23 évesen lett először, ki nem szrja le? nem vesztettél semmit. még így hogy későn kezdtem is meguntam a nőket má mostanra :D

a videójátékok amúgy is sokkal érdekesebbek, majd rájössz te is pár nő után.

2018. nov. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
81%

"Szerelmes nem voltam senkibe sem. Volt egy-két lány az évek alatt akik kicsit szimpatikusak voltak de nem ismerkedtem velük. Maszturbálni szoktam de ritkán. Ez is változó. Hetente egyszer kétszer, vagy pár havonta."


Na jó, erre azért ne mondja már egyik válaszoló se, hogy ez átlagos, normális. (Idiótáknak: Attól hogy valami nem átlagos, nem normális még nem azt jelenti hogy rossz!)

2018. nov. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
92%
Muszáj ezt a kérdést naponta legalább 2X feltenni?
2018. nov. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%
Te is tudod jól, hogy nem normális. Nem az, hogy nincs barátnőd, hanem hogy alacsony a libidod, nem voltál szerelmes. Hormon gondok, pszichés problémák vannak. Aki azt mondja, hogy minden oké az elmehet a francba, egy egészséges fiatal férfi nem ilyen, nők is hiába tagadják azokra buknak akik megdugtak már a félvárost, egy lúzer aki nem is nagyon kívánja őket olyannal soha nem fognak összejönni. Szóval kérdező orvost ajánlanék.
2018. nov. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 25 évesen volt először barátnőm, de azelőtt is nagyon vágytam egy barátnőre, csak fogalmam sem volt a nőkről. Ezért 22 éves korom környékén elkezdtem magamon dolgozni, beszélgettem a barátaimmal, akiknek több szerencséje volt a nőknél, meghallgattam a tanácsaikat, elkezdtem sportolni stb.


Aztán jöttek a sikerek. Én is nagyjából a te életkorodig ez: Videó játékok, filmnézés, mindenféle nerd dolog. :D

2018. nov. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
#14: Az általad leírtak nálam sohasem voltak. Bennem nem dúltak korábban sem a hormonok.
2018. nov. 28. 12:26
 17/24 anonim ***** válasza:
85%

16


Akkor valami baj van a heréiddel vagy a hormonháztartásoddal.


Ezek szerint szó szerint "nem egészséges" a dolog.

2018. nov. 28. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
84%
Én 24 évesen dugtam először ! Most eltelt három év és már unnom . Nem is keresem a lehetőségét ! Nem vesztesz semmit ha még kihagy 1-2 évet !
2018. nov. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
Nekem sem volt barátnőm még. 20 éves vagyok és nem mondom hogy nem vágyom már rá, de nem nagyon ismerkedem. Jelenleg az önbizalmam építésén, és a testem fejlesztésén dolgozom. Lett volna már alkalmam lefeküdni néhány lánnyal de sajnos nekem méret gondjaim vannak. 13,2cm ami enyhén szólva is elmarad az értékelhető mérettől, ezért nem is mertem lefeküdni velük. Veled ellentétben vágyom a szexre is, de leginkább az érzelmi oldalára egy kapcsolatnak. Jelenleg is szerelmes vagyok ami leginkább csak plátói, mivel a lánynak barátja van.
2018. nov. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

20 évesen szexeltem én is először, igaz én kicsit vágytam rá azért, de nem annyira mint más srác. Soha nem csajoztam, ha egy lány akart valamit akkor mindig ő lépett. Eggyel hát le is feküdtem, de nekem nem volt egy hűde nagy élmény, még mondtam is akkor magamban, hogy ennyi az egész, hiába néz ki jól a csaj?!

Ez volt majdnem egy éve már, azóta még annyira sem kívánom mint azelőtt. Nekem is inkább az érzelmi oldala hiányzik a dolognak.

2018. nov. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!